Po restarcie systemu pliki same się usuwają

mam problem od jakiegoś czasu po ponownym uruchomieniu komputera cofają mi się zmiany i pliki się nie zapisują muzyka,gry,foldery, dosłownie wszystko pomocy aktulizacje gier to samo pomocy  

Przede wszystkim interpunkcja mile widziana. A w temacie: w jakich okolicznościach restartujesz komputer?

chodziło mi o to że jak pogram potem wyłącze komputer to co pobrałem to mi się usuwa

Chętnie chciałbym Ci pomóc, ale przekazujesz mało konkretnych informacji.

Zadam Ci zatem kilka pytań. Piszesz: “…że jak program…”, o jakim programie piszesz? Po drugie, czym jest to, co pobrałeś? Chodzi o rodzaj plików. I skąd wiesz, że je pobrałeś? Bo jeśli pobrałeś, to musiało to zostać gdzieś na dysku zapisane jako plik. Gdzie? Czy wskazywałeś miejsce zapisu na dysku? To ostatnie nie dotyczy oczywiście aktualizacji systemowych. No i kolejne pytanie: jaki program służy Ci do pobierania?

No i ważne pytanie: czy pamiętasz co zrobiłeś w komputerze tuż przed pojawieniem się pierwszych oznak “znikania” plików? Była to może jakaś instalacja programu, aktualizacji systemowych, itp? A może masz w komputerze jakiegoś wrednego wirusa?

I prośba: używaj przecinków i kropek.

On napisał, jak pogram, ale ja też przeczytałem program :wink: napisane wszystko bez ładu i składu, w systemie pewno też i nie wie gdzie się mu co zapisało, lub pobiera do katalogu %temp%