Po restarcie wraca poprzedni launcher

Witam , mam androidbox T95z plus ,

wgrałem ATV launcher ponieważ na tego stockowego nie da się patrzeć,

w ustawieniach daje na domyślny i nie zmienia się , muszę kliknąć na ikone launchera żeby go zmienić, po restarcie wraca stary launcher .

Ale co najważniejsze to to że w trakcie pracy na androidzie launcher sam sie zmienia na stary.

Bardzo proszę o wskazówki jak to rozgryśc…Dziękuje

Co to za Chińczyk? Ja bym w ostateczności zmienił sprzęty na MI Box od Xiaomi.

Co do launchera, to spróbuj go zreinstalować lub wyłącz fabryczny w ustawieniach aplikacji. Tyle, że pokaż aplikacje systemowe. Może da się go wylączyć…

Jaki to system? Android, Android TV czy Android x86?

System Operacyjny Android Google 7.1
Procesor QuadCore 8 x 2 GHz
Pamięć RAM 3 GB DDR3
Rozdzielczość 4K / 1080p / 720p / wsparcie H.265, 60 fps
Pamięć wbudowana 32 GB
Czytnik KartMicro SD
HDMI Tak / FullHD
USB 2 x USB
Wi-Fi Tak / 802.11 A/B/G/N, 2.4G / 5GHz
Bluetooth Tak / wersja 4.0
SPDIF Tak
Port IR Tak
IR Tak
DLNA Tak
Czytnik kart pamięci Tak
Złącze LAN Tak / Gigabit / 1000Mbit
Format Audio MP3/WMA/FLAC/APE/WAV/OGG/AAC/EAC3/AC3
Format PHOTO JPG/JPEG/BMP/GIF/TIFF/PNG
Format Video AVI/3GP/MP4/RM/RMVB/FLV/MKV/DIVX/MOV/FLV/TP/TS

tak wogóle to parametry nie złe , ale jest leniwy operacje na nim działają bardzo wolno , coś mu potrzeba jeszcze ale brak mi pomysłów

Parametry mogą na papierze wyglądać dobrze, ale w rzeczywistości wszystko zależy od optymalizacji nakładki i kernela. Wychodzi na to, iż nie jest to Android TV, tylko zwykły - znany ze smartfonów. Poszukaj innego launchera i zobacz, czy on też się wyłącza.

każdy tak reaguje …właśnie szukam roomu na niego

Oj, nie wiem, czy znajdziesz… Poszukaj na XDA lub Android Police ew. Android.com.pl

Musisz najpierw zapewne odblokować bootloader i wgrać recovery. Tak się robi na smartfonach i tabletach.

znalazłem room ,linki nie działaja .Ale znalazłem jeszcze jeden ale musze wgrac przez TWRP, ale podczas wgrywania TWRP wyskakuje error , i nie wiem czy to wina wersji czy prawdopodobnie zablokowany jest botloader , wszystko xda . same schody

Raczej tak. To jest No-Name’owy producent, więc nie wiem, jak odblokować BL.