Po rozkręceniu i czyszczeniu laptopa system nie wykrywa karty graficznej i nie działa 2xUSB

Tak jak w temacie. Mój laptop to SAMSUNG NP-350V5C-S07PL. Rozkręcałem tego laptopa już nie poraz pierwszy i po raz pierwszy takie coś się zdarzyło. Co mogę zrobić i co sprawdzić, aby ewentualnie to naprawić? Czyściłem oczywiście tylko sprężonym powietrzem.

Rozumiem że system nie wykrywa 2xUSB oraz karty graficznej, czy dedukując z opisu nagle wsiąkła Ci karta i oba porty ? Zmień nazwę tematu i opis na zrozumiałe :slight_smile:

Coś uszkodziłeś,brak styku, jakaś taśma ma brak styku,inne?

 

Na poczatek mozesz sprobowac wyjac i wlozyc karte graficzna (zakladam, ze da sie ja wyjac) ewentualnie zrobic to samo z przewodami w notebooku. Mozliwe ze styki sie poluzowaly i nie kontaktuja, wiec warto podociskac to co da sie podociskac.

Jedno mnie ciekawi, twój lap ma jedną grafikę. Jak doszedłeś do tego, że nie działa ci USB ?? :stuck_out_tongue:

Co do karty graf pomogła aktualizacja sterowników, a USB nie działa, bo… nie działa. Ale tylko 2 porty po prawo, po lewo 2 x USB 3.0 działają