Po rozpakowaniu pliku nie ma ale nie ma tez miejsca na dysku

Panowie i panie jest problem.

Oto rozpakowuje 1gb plik w którym jest film, rozpakowuje na pulpit. I okazuję się iż sam proces przebiega wspaniale, nic złego się nie dzieje. Dobiega do końca, winrar charakterystycznym dzynglem ogłasza, że koniec procesu i… na pulpicie brak pliku, ale co gorsza na dysku ubywa miejsca jakby był rozpakowany. Sprawidziłem czy nie jest ukryty ale nadal nic. Nie dość, że nie mogę obejrzeć filmu to jeszcze z powodu trzech prób znikły mi 3gb danych a więc pliki gdzieś są tylko gdzie? Jak już mówiłem sprawdziłem czy nie są ukryte i nic, sprawdziłem pliki tymczasowe winrara i nadal nic. I pomysły mi się skończyły. Pomocy! !!

poczytaj tu, może pomoże:)

http://searchengines.pl/topic/118119-zn … co-chodzi/

Odpal CCleaner. Możliwe że winrar wypakowuje plik do folderu tymczasowego, i jakoś nie chce go przekopiować na pulpit. Sprawdź ile waży u ciebie folder C:\Users\Twój użytkownik\AppData\Roaming i tam szukaj Temp albo winrar.

Nie pomogło. Folder o którym pisałeś waży jakieś 450 mb a nie 3 giga. Sam już nie wiem co się dzieje

Jak sprawdziłeś?

Inne pliki ukryte są widoczne?

Jest taki wirus który powoduje, że nawet po zaznaczeniu opcji: “Pokaż ukryte pliki” pliki ukryte są w dalszym ciągu niewidoczne w systemie Windows ale będą widoczne w innym menadżerze plików np. Total Commander.

Przeskanuj dysk za pomocą SpaceSniffer

Kliknij prawym na SpaceSniffer i wybierz Uruchom jako administrator.