Po skanowaniu Pandą

Witam, skanowalem kompa Panda ActiveScan i wykryl mi trzy programy szpiegujace. Daje screen:

erhnqo.gif

Do tego dał stalus jako “Nie wyleczony”. A wiec chcialbym zapytac, czy mam poprostu wejsc w lokalizacje jaka podano i skasowac te pliki, czy zrobic to w jakis inny sposob?

Pozdrawiam

Tak jak chcesz masz usunac w trybie awaryjnym wejdź w tą lokalizację i usuń :smiley:

Proponuje program Spybot - Search & Destroy albo Ad-Aware SE Professional zainstalowac i działać

Doza kultury to pozytywna wtyczka do Tlena i jak widzę od innego softu chyba też więc nie musisz jej kasować. Panda zawsze wykrywa ją jako Ad-Aware, a inne antywiry to zlewają, więc to prawidłowy wpis.

Dobra, a wiec usuwam to. Tlena nie mam, choc kiedys instalowalem, wiec musialo to pozostac. Pytalem dlatego, ze np. w MKSVIRze po znalezieniu ‘intruza’ jest mozliwosc usuniecia go od razu :slight_smile:

Pozdrawiam.

Złączono Posta : 19.10.2005 (Sro) 23:20

Przeskanowalem raz jeszcze (Moj Komputer) i znalazlo dwa nowe programy szpiegujace, jeden z nich to:

Zdarzenie: Adware:adware/powerstrip

Status: Nie wyleczalny

Lokalizacja: Windows Registry

zas drugi to:

Zdarzenie: Adware:adware/ist.istbar

Status: Nie wyleczalny

Lokalizacja: C:\PROGRAM FILES\COMMON FILES\Totem Shared

O ile wiem, jak juz usunac tego drugiego, to nie wiem jak wywalic pierwszego. W jakichs rejestrach (?) nie chce grzebac bo cos schrzanie - jak to wyrzucic?

Pozdrawiam