Po uruchomieniu Chrome, komputer się zacina

Witam, mam problem z przeglądarką Chrome. Po włączeniu jej jest w sumie okej gdy nie mam ustawionego aby po włączeniu wczytywało jaką stronę, ale jak wpisze adres jakiejś strony to przez jakieś 20-30 sec mam ściny komputera. Brak odpowiedzi Chrome, i ogólnie niczego nie mogę robić na Komputerze. Na przeglądarce Firefox tego nie mam, wytłumaczył by mi ktoś dlaczego tak się dzieje i czy jest jakieś rozwiązanie ?

Szukałem rozwiązań już w googlach i niczego nie znalazłem co by mi pomogło, znalazłem trochę tematów o podobnym problemie, jeden był rozwiązaniem aby w Ustawieniach Sieci LAN wyłączyć Automatyczne wykrywanie ustawień. Nie pomogło… :frowning:

(Temat także założyłem w Dziale “System operacyjny Windows 7” tam gdzie będzie on zbędny proszę usunąć, Przepraszam za kłopot.)

Ja By spróbował reinstalki chroma. Ale przed tym powyłączaj ewentualne dodatki i zobacz czy na czysto chodzi. Jak tak to włączaj po kolei i tak dojdziesz co ci blokuje kompa

Takich rzeczy to ja próbuję zanim zapytam o pomoc, robiłem reinstalla chrome z usuniętymi rozszerzeniami.

A może to głupi ale spróbuj może starszej wersji chroma

Aha usuń chroma i wyczyść po nim system cclenerem może zostaje jakiś śmieć po nim

MariuszListecki

Google nie prowadzi kilku wersji stabilnych (tak jak Mozilla). Najnowsza wersja to Google Chrome to 28.0.1500.71 z nowym silnikiem Blink 537.36 (@153022) i Flashem w wersji 11.7.700.203.

giero91

Jaki masz system operacyjny (32 czy 64 bit) , sprzęt (CPU i GPU)? Podaj co pokazuje strona w Google Chrome:

chrome://version/

chrome://gpu/

Jaki masz program antywirusowy?

Jakie masz zainstalowane rozszerzenia w Gooogle Chrome?

32 bit.

GeForce 450 gts

Intel Quad 9400 2.66 Ghz

Antywirus Avast.

Rozszerzenia które są aktywne to : AdBlock, Advanced SystemCare Surfing Protection, tviggr

Poniżej treść po wpisaniu komend, dałem na pastebina bo trochę są obszerne.

http://pastebin.com/T90f9dXj

http://pastebin.com/wWmqTSU5

Co do rozszeżeń sie zgadzam. Ale Nie wierze iż jest taki komputer któremu cieżko byłoby uciągnąć chroma no bez jaj

A Co do starszych wersji przecież nie napisałem żeby ich szukał na stronie oficjalnej

Wyłącz na stronie:

chrome://plugins/

natywną wtyczkę Adobe Flash 11.8.800.97 (Peper Flash) Zainstaluj wtyczkę Adobe Flash pobraną ze strony:http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/pdc/11.8.800.94/install_flash_player.exePo za tym w logach

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

GpuProcessHostUIShim: The GPU process exited normally. Everything is okay.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

[5660] : Error: surface has zero area 0 x 0

[5660] : Failed to resize pbuffer.

Oznacza, że nadal występuje nierozwiązany błąd ze wsparciem dla OpenCL na kartach graficznych NVIDIA.

Okerj zainstalowałem tego Adobe Flash który podałeś, lecz nadal problem występuje :frowning:

Wyłącz w ustawieniach Google Chrome

chrome://settings/

W dziale System opcję:

Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna. (usuń znak zaznaczenia)

Wyłącz wtyczkę Avasta.

Zamknij i uruchom ponownie przeglądarkę.

Jeżeli to nie pomoże, tymczasowo wyłącz ochronę Avast, sprawdź czy problem nadal występuje.

Jest kilka możliwości: albo jest problem z akceleracją sprzętową, błąd w przeglądarce, problem z antywirusem/inną wtyczką, rozszerzeniem/Adobe Flash.

Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna. - Odznaczyłem

Lecz wtyczki żadnej od Avasta nie mam, ani nie ma w rozszerzeniach ani w

chrome://plugins/

Dodane 14.07.2013 (N) 15:24

Rozumiem że rozwiązania nikt nie zna ?

Dodane 18.07.2013 (Cz) 8:43

Naprawdę, na tylu użytkowników jeden starał się pomóc reszta nie wie jak można to naprawić ? Błąd coraz bardziej mnie denerwuje bo zacina mi kompa z 2 minuty…