Po uruchomieniu GG proces system.exe wariuje

Tak jak w temacie. Jeszcze dzisiaj do południa było ok. Wyłączyłem GG, bo chciałem zagrać w jedną gierkę, a jak wiemy, GG lubi zamulać. Kiedy skończyłem grać, odpaliłem GG znowu - No i zaczęły się problemy. Czekałem, a GG się nie włączało. Na dodatek dziwnie zaczęło zacinać mi myszkę, oraz ogólnie pracę komputera. Wszedłem w menedżera i patrzę, a jakimś dziwnym trafem, przy próbie uruchomienia GG, system.exe w menadżerze dziwnie się zachowuje - CPU używane przez ten proces skacze między 20 a 30… Wcześniej tak nie było. Kiedy zakończę proces GG.exe, wszystko wraca do normy, ewentualnie odczekam 10 minut to GG się załącza i również wszystko wraca do normy… Nie wiem, co może być przyczyną, ale nie mam ochoty czekać 10 minut na załadowanie się GG.

Problem występuje tylko przy odpaleniu GG. Odpalam inną aplikację i nic się nie dzieje. Niżej daję screena:

http://speedy.sh/WeS8m/11.bmp

Próbowałem reintall GG i nic nie dało. Jakieś pomysły?

Wywal te GG, przeczyść rejestr jakimś CCleaner czy czymś takim, na koniec ściągnij malwarebytes anti malware, zaktualizuj go i przeskanuj w trybie awaryjnym (F8 aż do skutku po załadowaniu się BIOS’u) wraz ze skanem wykonanym przez antywirusa (nie wiem, jakiego tam używasz).

Usuwałem już GG, po czym czyściłem CCleanerem (nie jestem jakimś tam laikiem komputerowym xD). MBAM’a używam jako uzupełnienia do avast i robię obydwoma skan co tydzień (muszę, ponieważ mam na komputerze ważne dane i muszę zachowywać maksymalne bezpieczeństwo). Jutro wykonam skan MBAM’em na trybie awaryjnym i zobaczę, ale infekcję raczej bym wykluczył.

Mam ten sam problem. Wczoraj gg działało normalnie a wieczorem gdy uruchomiłem komputer gg już się nie włączyło. W menadżeru zauważyłem też że podobnie mam z wydajnością. Po próbie włączenie gg skacze ona na ok 30-35%…

Doszedłem do wniosku, że to może być wina GG. Jeżeli masz ten problem co ja - Przeskanuj komputer malwarebytesem, a następnie spróbuj przeinstalować GG. Jak nie pomoże, zainstaluj starszą wersję. Powinno pomóc. Ja właśnie zaraz będę sprawdzał.

Dodane 20.09.2012 (Cz) 21:40

I po instalacji starej wersji GG problem zniknął. Temat do zamknięcia.