Po usunięciu wirusa muszę wpisać kod aktywacyjny Windows

Witam.

Po pełnym zeskanowaniu komputera MalewareBytes, Anti Malware usunął pewien plik. Po ponownym uruchomieniu komputera muszę wpisać kod Windowsa XP. Użył bym tego z nalepki, ale na tym komputerze takowej nie mam. Mam do wyboru trzy opcje, rejestracja i aktywacja, tylko aktywacja, albo wylogowanie. Co zrobić? Mogę jakoś przywrócić system z jakiejś płyty awaryjnej czy coś? W awaryjnym muszę restartować kompa, ponieważ by z niego skorzystać muszę najpierw zaktywować system w normalnym trybie. Nie chciałbym robić formata, ponieważ wszystko co cenne jest na C, razem z systemem.

Nie kombinuj, jeżeli system jest oryginalny to poszukaj naklejki COA i wpisz kod aktywacyjny.

Chodzi o to, że nie mam na kompie nalepionej nalepki. Nie wiem gdzie ona może być, w zestawie Windowsa jej nie ma.

W zestawie z płytą zawsze jest naklejka COA. Jedyne rozwiązanie to jej odnalezienie i wpisanie klucza. Nikt ci tutaj nie pomoże obejść aktywacji systemu.

System był razem z kompem podczas kupowania, dostaliśmy płytkę, ale kodu już nie. Co teraz?

Zgłoś się do sprzedawcy komputera bo być może Ci zainstalowali pirata. Nie wiem gdzie kupowałeś od kogo itp, więc teoretyzuje, ale najpierw ich zapytaj o tę naklejkę z kodem, dlaczego jej nie dostałeś.

spróbuj odzyskać kod tune up resztę znajdziesz w tym programie -podpowiedż uruchom informacje o systemie i tam jest klucz

Zainstaluj “Speccy” f-my Piriform.Otwórz ,kliknij system operacyjny i pokaże ci serial systemu.

Hej,

Tym usuniętym plikiem był prawdopodobnie aktywator systemu Windows. Malwarebytes doskonale radzi sobie z usuwaniem takich plików. W obecnej sytuacji nie zostaje Ci nic innego, jak udać się do sklepu i wyjaśnić sytuację. Programów - o których pisali pawlik1982 i synthmaster - nie uruchomisz, bo system nie pozwoli Ci się nawet zalogować, bez przeprowadzenia aktywacji.

Pozdrawiam,

Dimatheus

lukaszenko100 ,

Proszę o kontakt na PW.