Po wciśnięciu spacji wyskakuje "wynik wyszukiwania&quot

Więc problem wygląda tak. Zainstalowałem Viste 64bit (oryginalna) problemów nie było do czasu jak nie podłączyłem sie do internetu. Otóż za każdym razem jak wcisne spacje to otwiera sie nowe okienko “wynik wyszukiwania” :confused: jest to bardzo uciążliwe w pisaniu. Macie jakieś rady jak to naprawić ??

PS. Taki sam problem pojawiał sie na systemie XP

Moze tu coś znajdziesz

http://windowshelp.microsoft.com/Window … d1045.mspx

Niestety nie znalazłem tam odpowiedzi na mój problem. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 16:23

problem usunięty. po podłączeniu innej klawiatury problem znikł :slight_smile:

PS.temat do usunięcia

A ja mam podobny problem tylko że z backspace :confused:

ja wpadłem na pomysł aby sprawdzić koncówke od klawiatury i okazało sie że jeden bolec był lekko skrzywiony, może u Ciebie też tak jest, podłącz inną klawiature i sprawdź. Albo wgraj sterowniki od innej klawiatury, ja tak zrobiłem i juz spacja nie była problemem tylko jeden skrót przypisany na stałe od sterownika innej klawiatury. Troche zamotałem :wink:

Rozumiem :slight_smile: nic nie zamotałeś.

Ale ja miałem taką prostacą klawiaturę na tradycyjne złącze, bez żadnych sterowników. A teraz mam taką lepszą pod USB.

Ale odkryłem że to jednak widna przeglądarki bo kiedy w Allegro usiłuję dodac zdjęcie do przedmiotu to też mi się wyłącza, albo kiedy odpalam edytor wizualny.

Zadzwoniłem do Microsoftu i pogadałem z type i okazuje się to może być błąd instalacji, bo miałem kość ramu trzepnietą dlatego pewnie mam te pozostałe kłopoty który podałem już w postach :slight_smile:

Ale dzięki za pomoc:)