Po wejsciu do folderu wylogowywuje kompa


(Jakub M2) #1

Witam ..

Mój problem odnosi się do tego, że mam na partycji E:/ folder o nazwie FIlmy gdzie mam filmy DVD rmvb itd .. wchodzę w ten folder i przypuścmy minie 4 sek i robi się tak jakby mnie wylogowywalo wszystko znika zostaje tylko tapeta i po chwili wchodzi spowrotem pulpit z ikonami, pasek startu itp. Gdy ponownie po tej akcji wejde w ten folder znów mnie tak samo wywali :evil: :evil: Co jest przyczyną ? inne foldery na tej partycji działają poprawnie itd komp tez chodzi dobrze tylko ten folder .. :expressionless:

Liczę na pomoc z góry wielkie dzieki !!

Pozdrawiam


(Wojteko10) #2

Wrzuć loga.... może jakiś wirus?

Próbowałeś format partycji?


(Jakub M2) #3

Jak zrobić tego loga ? kiedys wiedzialem hah :slight_smile:

Formatu nie robiłem bo nie chce filmów potracić ...


(george32801) #4

A ja wiem w czym problem :wink: Otóż jak masz tam filmy, to zapewne i masz kodeki w systemie. Kodeki zapewne Ci chcą zrobić miniatury do filmów, a w niektórych wypadkach to się kończy restartem procesu explorer.exe

Co zrobić?

Usuń WSZYSTKIE kodeki z systemu, zainstaluj jedną paczkę np. K-Lite Codec Pack, ale podczas instalacji odznacz jedną opcje by nie tworzyło miniatur do filmów.

Pozdrawiam :wink:


(Jakub M2) #5

przeskanowałem kompa NODem 32 nie wykrył nic .. ten folder 2 razy skanowałem i nic .. :o :o programem do spyware tez przelecialem i nic :expressionless:

-- Dodane 26.11.2009 (Cz) 17:41 --

Zrobię jak napisaleś george32801 :slight_smile: ale do tej pory kodeki były i wszystko śmigało nie robiło mi takich scen ..