Po wgraniu androida tel nie włancza sie i nie wykrywa komputer

witam

posiadam telefon marki  firmy avatar f7 ale doszłem do tego ze to ściema.telefon nazywa sie  star  f7 tez niewiem ile w tym prawdy,

zaczołem kombinowac w graniem nowego androida 5.0 noi znalazłem jakiś tam android 5.0 sciągnełem program sp flash tool noi bez 

myślnie przycisnełem format,noi pieknie go wyczysciło potem przycisnełem download niby sie wgrał android.noi od tamtej pory telefon 

zndrętwiał po całości nie włancza sie komputer go wogóle nie wykrywa,a jesli wykryje to przez pare sekunt i pisze ze nie mozna rozpoznac urządzenia,albo urządzenie moze byc uszkodzone,pobierałem setki sterowników zmieniałem nawet windowsa na 7 32

nic telefon zmartł,prosze o pomoc

Witam, cóż. Pozostał Ci tylko przycisk do papieru, chyba że jakiś serwis by Ci to naprawił. 

A z tej strony ściagałeś ROM ?

 

http://www.needrom.com/download/star-f7-jncn-f7-qskj-f7/ - pisze że po zalogowaniu możesz ściągnąć oprogramowanie. 

“Official firmware for Star F7, JNCN F7, QSKJ F7 and other clones. Ready for SP Flash Tool” 

 

A jak nie będzie, to napisz do producenta i poproś o przesłanie takowego. 

własnie z tej strony ściągłem room ale on nie działa nawet w komentarzach piszą ze nie odpala i to nie ten room…tak wychodzi kupowanie chińskiego badziewia…dałem prawie 600 zł i po telefonie…masakra