Po wgraniu na nowo windowsa brak internetu neostrada

Witam mam taki problem. Otóż użyłem partycji recorver i wgrałem na nowo windowsa xp home edition i niestety nie działa mi internet. Mam neostrade, router speedstream 4100. Przedtem internet działa myślałem, że wystarczy podpiąć kabel pod rj i będzie wszystko ok. Mam jednak informacje, że połączenie lokalne ograniczone lub brak łączności, gdy klikam napraw dostaje informacje, że nie można odnowić adresu ip. W właściwościach "protokół internetowy (tcp/ip) mam wszystko ustawione teraz na auto. Próbowałem wpisywać tam jakieś adresy ip, które mam na kartce parametry usługi, ale nic to nie dało. Wydaje mi się, że problem leży po stronie ustawień sieci, ale nigdy wcześniej tego nie robiłem i proszę o wskazówki. A Sterowniki do karty sieciowej są zainstalowane.

speedstream 4100 jest modemem adsl a nie routerem to po pierwsze, a po drugie skonfiguruj go ponownie i powinno działać z loginem i hasłem od tp które dostałeś przy podpisaniu umowy.

Masz Link do Instrukcji jak skonfigurować http://www.c-network.pl/graphics/siemen … rukcja.pdf

Pozdrawiam