Po wgraniu roota do telefonu za pomocą magiska wyskakuje denerwujące powiadomienie od zabezpieczeń

Witam, co tu dużo mówić problem jest taki, że co jakieś 5 minut wyskakuje mi powiadomienie od centrum zabezpieczeń czy jak to się nazywa, żebym uruchomił ponownie telefon uruchamiałem kilka razy i nadal to wyskakuje, a wgrywałem roota magiskiem przez twrp i gdy klikam uruchom ponownie w tych zabezpieczeniach uruchamia się po prostu twrp a nie telefon restartuje. Ktoś ma na to jakiś pomysł, żeby jakoś to wyłączyć czy cokolwiek zrobić żeby nie wyskakiwało to powiadomienie?

1 polubienie

Odblokowywanie bootloadera i rootowanie oprogramowania jest - pomijając kwestię, że wiesz co robisz - prawdopodobnie jednym z najcięższych naruszeń bezpieczeństwa oprogramowania danego urządzenia.
Bardzo często telefony juz na starcie informują o tym swoich użytkowników - odblokowana kłódka, jakiś napis lub wprost komunikat o naruszeniach bezpieczeństwa. Tyle teorii…

  • Wyłącz PlayProtect w ustawieniach sklepu Play

…a w ogóle napisz jakie to urządzenie :stuck_out_tongue:

@anon82843335 Wyłączyłem i to samo :confused: Chyba nie chodzi o to o czym myślałeś. Wrzucam screen’a gdy kliknę w powiadomienie co wyskakuje

To nie jest czasem po prostu jakiś antywirus od McAfee?
Nie da się go wyłączyć/zamrozić lub usunąć?

Nie jest chyba współtworzony z McAfee, ale ten antywirus jest w systemie normalnie

Jeśli to osobna aplikacja, to masz przecież roota, to poczytaj o tym, jak pozbyć się bloatware na Androidzie.

No właśnie już bym się dawno jakoś tego pozbył gdyby to była osobna aplikacja, ale to jest w ustawieniach telefonu.
Ustawienia->Pielęgnacja urządzenia->Zabezpieczenia

Korzystałeś z opcji Magisk Hide?