Po wgraniu sterownika AMD Catalyst 15.7.1 żadna z gier nie chcę się uruchomić

Witam

Jestem nowy, więc jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie wątku.

A więc, problem polega na tym, że po wgraniu sterownika AMD Catalyst 15.7.1 żadna z gier nie chcę się uruchomić, Próbowałem wielu rzeczy np. deinstalacji catalyst 15.7.1, przywracanie systemu do momentu poprawnego działania gier, instalacja innych sterowników ‘‘AMD_VGA_V863200’’. Na innym forum wyczytałem iż pomocne może okazać się pobranie i wypakowanie ‘‘ArcaniA - AddOn’’ w Moich dokumentach w folderze z uprawnieniami administratora (dodam że konto jest jedno). Naprawdę nie wiem już sam co mogło by pomóc w mojej sytuacji, dla tego zwracam się o pomoc właśnie tu i mam nadzieję że znajdzie się osoba która udzieli mi szybkiej i fachowej pomocy on-line.Dodam też że system to windows 7 x64, od pewnego czasu też wychodził mi błąd na laptopie po uruchomieniu od sterownika karty ale gry działały normalnie i dość dobrze do feralnego momentu instalacji catalyst.  W załączniku dodaję informację w postaci wykresu specyfikacji jednostki.Proszę o jak najszybszą pomoc i odpowiedź, z góry dziękuję :wink: .

grafika.thumb.jpg.687cfb5d14f60cfa26c72dgrafika_2.thumb.jpg.2ba243ee0dc77630e961

PS. Jeżeli zdjęcia nie wyświetlają się tu są wrzucone na inny serwer

https://zapodaj.net/5abc146740520.jpg.html

https://zapodaj.net/0d7c57f7f5481.jpg.html

odświeżam temat

po upływie dwóch tygodni doszedł kolejny problem, brak możliwości zmiany jasności ekranu.Gdy chcę go rozjaśnić lub przyciemnić za pomocą klawiszy na klawiaturze nic się nie dzieje (oprócz komunikatu), ani tu jaśniej ani tu ciemniej. Już sam nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Dodaje także screena błędu o którym wspominałem wcześniej, błąd ten pojawiał się już od dłuższego czasu ale wszystko działało jak należy. Po instalacji tego catalysta wszystko się ‘‘psuje’’. Mogłby ktoś mi doradzić jakieś sterowniki bądź pomysł co w takiej sytuacji mógłbym zrobić?572463ee73800_bd.thumb.jpg.04c16bfae18f2  

Sterownik nie jest zainstalowany, więc nic dziwnego, że w nic nie możesz grać. I niestety trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że jednak coś jest nie tak… rozdzielczość niższa niż natywna, pewnie do tego złe proporcje na ekranie (matryca zapewne 16/9, a rozdzielczość 1024x768), no i wisienka: “Standardowa karta graficzna VGA” na wykazie.

Ściągnij sterowniki ze strony producenta laptopa.

Słowa krytyki w moją stronę są jak najbardziej uzasadnione ale następnym razem bardziej konstruktywnie. Z całym problemem musiałem uporać się sam. Skan całościowy i bardzo dokładny w poszukiwaniu wirusów(zainstalowanym dziś AVG),optymalizacja i tzw.czyszczenie dysków z syfu, defragmentacja dysków po tym etapie na ekranie stała się jasność. I na koniec ośmielę się zacytować ‘‘pana’’ wyżej ‘‘wisienka na torcie’’ aktualizacja ponad 8 sterowników (w tym 4 z nich dotyczyły karty graficznej n.in sam catalyst ) programem o nazwie ‘‘Driver Update’’ (polecam). Wszystko działa wreszcie jak należy.

Dla twojej wiadomości nie jestem ślepy wiedziałem że coś jest nie tak, ale nie jest to mój laptop i bardzo rzadko mam do niego dostęp, a właściciel nie chciał abym się tym zajmował, z tąd ta długa bezczynność.Jak mam być szczery to twoja odpowiedź bardziej mnie dobiła niż pomogła a to chyba nie o to chodzi na przyszłość więcej empatii, mało tego na stronie producenta niema żadnych takich sterowników http://www.samsung.com/pl/support/model/NP-RV515-A02PL  bynajmniej ja ich nie znalazłem, a może rzeczywiście jestem ślepy hm sam nie wiem i zero odzewu na pw, nie pozdrawiam. 

https://zapodaj.net/3072d9beb8be6.jpg.html

temat jak najbardziej do zamknięcia.