Po wlaczeniu IE lub komunikatorw nastepuje blad i zamkniecie

Po włączeniu Internet Explorera lub programów z nim zwiazanych nastepuje zamkniecie i autowiadomosc z opcją wysłania problemu do centrum Windows

Logi z combofix i silentrunner

Złączono Posta : 24.09.2007 (Pon) 20:13

Mogę prosić o odpowiedź?

daj loga z hijacka

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

usuń wpisy HJT

Po tym nowy log z Combo +

Pobierz program SDFix

Niestety Internet oraz wszystko co z nim zwiazane nadal wylacza sie po chwili.

Wklej dokładną treść błędu, ponieważ w logach nie ma groźnych rzeczy.

Tu chodzi o ten błąd :

Wystąpił problem z aplikacją iexplore.exe i zostanie ona zamknięta itd… Potem są opcje zamknij lub wyślij raport.

A może tu chodzi o ten " explorer.exe", którego usunął SDFix?

Sama nie wiem…

EDIT:

Nie, to nie chodzi o to, bo Ty masz problem z “iexplorer.exe”, a SDFix usunął “explorer.exe” - nawiasem mówiąc - nie wiem, dlaczego go usunął. :frowning:

jessi

Hmmm… z czymś PODOBNYM się spotkałem więc tak:

zobacz czy masz w procesach proces explorer.exe (ctr+alt+delete >> zakładka procesy)

Daj log z ComboFix jeszcze raz

Frefol, tak mam ten proces.

Gutek2222

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Zroibłem to jednak nie pomogło… Chyba nie obedzie sie bez formata tym razem.

Zauważyłem że na pendrive mam wirusa infostealer.lineage, jednak z tego co wyczytałem to nie jest zbyt groźny i raczej watpie zeby to on byl sprawcą tych problemów z internetem.

Daj nowy log z combo

Log Ok