Po włączeniu komputera, przechodzi do BIOS'u

Czołem, tak jak w temacie, a zacznę od początku.

Na dniach mam (miałem) zamiar sprzedać laptopa i chciałem sformatować i nadpisać dysk, aby nie było możliwości odczytanie jego zawartości. Zatem pobrałem od Was program Eraser za pomocą którego, chciałem to zrobić. Po skonfigurowaniu programu i kliknięciu, aby teraz czyściło dysk, wyskoczył  blue screen z informacją o błędzie dysku, a przy każdym ponownym uruchomieniu od razu wchodzi do BIOSU. Nie działają, żadne efy (f2,f4,12), również recovery disc nie działa. Także oficjalnie, już sobie sprzedałem laptopa… . Czy ktoś coś pomoże? 

Wyczyściłeś dysk, więc czego Ty oczekujesz? Przecież system jest na dysku twardym. Straciłeś system i musisz go ponownie zainstalować :).

Ale “efy” powinny mu trybić, błąd musiało gdzie indziej wyrypać. Reset biosu może słuszny byłby, w laptopie to trochę czasu zajmie, na youtube i w google poszukaj instrukcji - info jak to najszybciej zrobić w Twoim modelu. Od tego bym zaczął w takiej sytuacji.

“EF-em” może jedynie wejść do BIOSu lub w tryb recovery. W recovery nie wejdzie bo wyczyścił sobie dysk, a do BIOSu wchodzi automatycznie bo pusty dysk :).

Pytanie tego tematu konkretnie bez sensu skoro komputer nie ma czego wczytać to chyba oczywiste, że wejdzie do BIOS.