Po włączeniu komputera resetuje się i tak wkółko

włączam komputer, ładuje się windows i się resetuje i tak w kółko.

Nie moge ustawić np. Trybu Awaryjnego ani nic, jedynie normalnie lub naprawić. Ale naprawiałem

dziś już okolo 10 razy włanczałem i wyłanczałem go z 30 i nic nie daje.

Zależy mi na plikach na Dysku C

ale chyba jedynym wyjsciem to format. ;/ Prosze o pomoc

Jak zależy Ci na plikach to odpal sobie Ubuntu Live CD i przerzuć to co chcesz na pendrive lub inna partycje i format.

ubuntu live cd ? Co to ; /

Dystrybucja linuxa, która odpala się z płyty bez instalowania na dysku. Możesz sobie wtedy dowolnie przeglądać pliki z dysku twardego i zrobić kopie bez używania windowsa, który Ci się popsuł.

a gdzie to znajde wgl ? i jakiej płyty ?

W takim wypadku przyczyn może być wiele, ostatnio dość często mi się to działo.

Możesz spróbować włożyć płytę Windowsa 7, następnie wybrać opcję Napraw komputer. Bardzo możliwe, że ci naprawi tak, że nie będzie sie resetować :wink:

próbowałem naprawiać czy czytać nie umiesz. To nic nie daje -.-

Dodane 30.06.2012 (So) 16:17

Gdzie znajde to dystrybucje na jakiej płycie ?

Musisz to ściągnąć z internetu i wypalić na płycie samodzielnie u kolegi. Strona to TUTAJ

czyli zgrać to na płyte a potem włączyć to u siebie za pomoca F12 i CD-ROM tak jak się instaluej windowsa 7 ??

tak dokładnie jak się wczyta to spyta o język wybierasz Polski po czym klikasz Wypróbuj UBUNTU wczyta Ci pulpit potem klikasz u góry po lewej i wybierasz Pliki pomarańczowa ikona folderu i klikasz na dysku który chcesz sobie przeglądać szukasz czego chcesz i przerzucasz gdzie chcesz (płyta musi być cały czas w CDROM)