Po właczeniu komputera sam sie wyłącza odrazu

Seimka od 3 dni mam problem z komputerem (posiadam go miesiąc) więc tak gdy włączam go to dziala z 15 sek i sie wyłącza po wylączeniu odrazu sie włącza i znowu 15 sek nie moge wejść do biosu nic.

Odlączałem różne podzespoły mianowicie dysk twardy karte graficzna poprawialem i czyściłem wszystkie wtyki przekładałem ramy w inne kości wszystkie wentylatory działają patrzałem czy nic sie nie stało z włącznikami i tez wszystko okej nie amm pojęcia co sie mogło spiepszyc ze sie brzydko wyraże.

Nie chce wydawać kasy na jakiegos profesjonalnego informatyka zeby wszystko ogarniał bo skasuje mnie za 200zl ani czekac z 1 miesiaca zeby mi przyjeli gwarancje i przywiezli nowy komputer pomocy licze na dobre odpowiedzi :slight_smile:

podaj nazwę zasilacza i specyfikację komputera

Karta graficzna- http://www.ceneo.pl/23221307

Może być wszystko, a prawdopodobnie zasilacz lub płyta?

 

Sprawdź cooler na CPU, może się poluzował i CPU się przegrzewa.

moze sie nagrzac w ciagu 15 sek?

Tak

nie wiem jak wygląda dobrze podlacozony cooler ale moj chyba taki jest to znaczy jak delikatnie nim ruszam to ani nie drgnie jak troszeczke wiecej sily uzyje to tak odkakuje:P ale przykrecony jest ogolnie tam oczyscilem z kurzu i ladnie jest czysto ale dalej sie resetuje mam nadzieje ze nic sie nie bede musial zmieniac :stuck_out_tongue:

Proponuję jednak skorzystać z gwarancji.

gwarancje przyjmują nawet jak sie dotykalo wnetrze komputera ? ;d

No chyba nic nie zniszczyłeś? fizycznie i cała buda nie była plombowana i nie zerwałeś plomb?

 

Jeśli nic z tych rzeczy, poskładaj ładnie, aby nic nie było widać i gwarancja.