Po wpięciu karty sieciowej (PCI) komputer nie włącza się

Witam. Dziś kupiłem nowa kartę sieciowa edimax EN-9235tx-32 i po podpięciu jej do gniazda PCI komputer nie włącza się. Gdy ją wyciągnę to komputer włącza się poprawnie. Sprawdziłem i po wpięciu innej karty sieciowej ( TP-Link TF-3239DL) komputer włącza się normalnie. Spróbowałem wpiąć tą kartę sieciowa edimax do innego kompa z płytą główną asus p5gc-mx/gbl i komputer również uruchomił się poprawnie. Dlaczego komputer nie chce się włączyć po podpięciu tej karty sieciowej? Płyta główna gigabyte ma770t-ud3 rev 1.5
Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Urok taki. Vide niegdysiejsze przypadki pt. sieciówki intela vs. mobo asus. Wymień na inną i tyle.

Czyli nic się nie da zrobić tylko trzeba wymienić kartę na inną?

O ile dobrze widziałam, pytałeś o to samo już ludzi na elektrodzie i powiedziano Ci to samo: wymień kartę. Tak czasami bywa. Inny egzemplarz, inny model, albo całkiem inna karta. Nie ma co kombinować, zwłaszcza gdy sprzęt jest nowy. Niech sklep Ci ją wymienia i tyle.

Na elektrodzie nie zakładałem tematu o tej karcie

No to może masz dobrych przyjaciół, albo klona? Temat był identyko. Te same kary, ta sama mobo i podobne w stylu słownictwo :wink:
Okay… nie jest istotne w sumie… Ty już wiesz co masz robić.