Po wyjściu z gry brak reakcjy systemu XP


(Maybe19) #1

Witam, problem polega na tym, że po wyjściu z gry takej jak Counter Strike NFS Carbon League of Legends komputer nie reaguje.

Tzn. Jest albo czarne tło, lub pulpit. lecz nic nie da się zrobić alt+ctrl+delete nic nie daje. Jedyne co, to reset*.

Prosiłbym o pomoc


(Bogdan_G) #2

Po wyjściu z gry, gdy zawiecha, to klikasz prawoklikiem na pasek u dołu i włączasz menażer zadań. Pierwsze, to nie zamkniete do końca aplikacje - patrzysz, co eto. Potem procesy i będzie taki ze szczątkową nazwą gry exe. Zaznaczasz zakończ proces.

-- Dodane 05.03.2013 (Wt) 19:56 --

Druga sprawa, że to nienormalne i w takim przypadku może chpdzić o groźny proces. Pobierz z dołu tej stronki portable roguekiller na pulpit i uruchom. http://forum.pcformat.pl/Lista-programo ... -t?page=23 Pierwszy link. Naciśnij scan, po skanowaniu naciśnij delete. potem robisz restart kompa. Dobrze użyć darmowej wersji malwarebytes antimalware. Jakby pokazało wirusy, to obowiązkowe logi OTL i napisz do dzialu bezpieczeństwo.


(Maybe19) #3

Oba skany nic nie wykryły


(Bogdan_G) #4

Poczytaj i może skorzystasz z tych porad http://www.tweaks.pl/automatyczne-zamyk ... w-i-uslug/

-- Dodane 05.03.2013 (Wt) 20:30 --

Chyba o to chodzi http://www.poradykomputerowe.pl/awarie- ... utera.html


(Maybe19) #5

Nadal to samo ;/


(Bogdan_G) #6

Podaj, jakie masz błędy aplikacji i systemu w podglądzie zdarzeń.


(Maybe19) #7

Jak je pokazać i kiedy to włączyć??


(Bogdan_G) #8

Klikasz na panel sterowania, potem narzędzia administracyjne, podgląd zdarzeń, aplikacje, następnie na zaznaczone - Aplikacje - najeżdżasz kursorem i prawym przyciskiem wybierasz Zapisz plik dziennika jako - wyświetli się panel, u góry ma być Moje dokumenty, zaś na dole wpisz jakąś nazwę, np. moj zapis A, na znak, że to z Aplikacji, a jeszcze poniżej w zapisz jako typ - zaznaczasz tekst(rozdzielany znakami tabulacji)(*.txt), no i klikasz zapisz. tak samo robisz na podglądzie zdarzeń - klikasz w system, potem prawym zapisz plik dziennika jako, itd, dajesz nazwę no moj zapis S, od słowa system, poniżej na typ txt i zapisujesz. Wyłączasz narzędzia adm. i w moich dokumentach masz dwa pliki. Otwierasz je po kolei i tekst wklejasz na stronce np. wklej.to i dajesz tu linka.