Po wyłączeniu gry brak dźwięku w systemie i innych aplikacjach

Problem z dźwiękiem po wyłączeniu gry.
Zainstalowałam sobie Syberię. W piątek grałam i wszystko było dobrze. W sobotę grałam dłuższy czas i po wyłączeniu gry pojawił sie problem.
Mianowicie brak dźwięku w systemie i grach wszystkich oprócz Syberii, tam dźwięk działa bez problemu. Odinstalowałam ją ale to nic nie zmieniło. Po ponownym zainstalowaniu w Syberii dalej jest dźwięk a w innych programach go nie ma.ztresetowalqm pc, dołączyłam kabel hdmi i podpięłam wszystko na nowo (uzywam tv) sprawdziłam wyjścia dźwięku czy aby się nie przestawiło ale jak krew w piach. Wszystkie możliwe programy przetestowane pod kątem dźwięku i tylko w tej przeklętej Syberii działa. Przeinstalowałam sterowniki ale nic to nie dało. Nie wiem w czym jest problem.

Sprawdź, czy możesz przywrócić system do wcześniejszego punktu przywracania -
(sprawdź wszystkie punkty jakie masz, nie tylko ostatni który się pojawi w narzędziu).
Jeśli jest sprzed pierwszej instalacji gry to go zastosuj.

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/korzystanie-z-przywracania-systemu-a5ae3ed9-07c4-fd56-45ee-096777ecd14e

To takie rozwiązanie awaryjne, jeśli nie masz utworzonego takiego punktu, to trzeba problem rozwiązać kolejno eliminować przyczyny.
Więc podaj jaki masz zainstalowany system, jaką kartę graficzną i czy używasz wyłącznie TV (nie masz głośników).
Potrzeba jest więcej informacji.

Win.10, asus radeon 5450, uzywam tylko telewizora

Po calkowitym odlaczeniu zasilania dzwiek wrocil do normy. Moze pomoglo przeinstalowanie sterownika ale nie jestem pewna.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.