Po wyłączeniu kompa myszka nadal świeci

Witam , gdy komputer jest wyłączony myszka nadal świeci , denerwuje mnie to bardzo . PLZ o pomoc bardzo was proszę jak się tego pozbyć

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Szukajka nie działa :?:

to jest normalne ja tez mam taką myszke i na noc albo jak ja nie używam to wyłańczam wtyczkę od kompa. nie idzie tego wyłączyć

OK ale ja już mam 2 myszkę laserową i to samo

Bo prawie każda myszka laserowa ma tak że się świeci po wyłączeniu kompa to jest normalne, ja tak samo mam a jak nie chcę żeby się świeciła to wyłączam listwę.

ja mam myszkę na ps 2

czy jakbym kupił myszkę na USB albo końcówkę do zmienienia portu na OSZB to by nie świeciła ?? bo mam modem i drukarkę na OSB i one nie świecą ( lampki)

Myszka na USB będzie się świecić, nawet jak zastosujesz przejściówkę na USB to nadal będzie się świecić.

ja polecam jakąś listwe antyprzepięciową. po zakonczeniu działan na kompie wyłączasz jeden pstryczek i mycha się nie świeci. myszka się świeci, ponieważ gdy komputer (jednostka centralna) jest podlączony do zwykłego gniazdka i nie jest odłączony od świeci, to zasilacz podaje napięcie do płyty, a zarazem do myszki i dlatego się świeci.