Po wyłączeniu komputera, uruchamia się ponownie

Witam

Nie wiem czy temat jest właściwy ale nie wiem jak opisać to co dzieje się z komputerem.

Po wyłączeniu komputera, uruchamia się ponownie, aby go wyłączyć trzeba przytrzymać przycisk zasilania.

Co może być tego przyczyna ? Sprawdzałem już inny zasilacz, resetowałem ustawienia BIOS.

 

Moja konfiguracja:

-Dysk Samsung SP0411N

-Płyta główna MSI 945GCM5 V2

-Pamięć RAM 2x GOODRAM 512 MB DDR2

-Procesor Intel Celeron D 2.66 GHz

-Zasilacz Codegen 250xa1 300w

Komputer całkowicie się wyłącza i potem samoczynnie włącza, czy zamiast wyłączyć resetuje się?

 

Inny zasilacz sprawdzałeś tak samo “markowy” ?

Zmień bateryjkę od BIOS’u. Dodatkowo możesz odłączyć kabel sieciowy (RJ45) od kompa i zobaczyć czy wtedy też się uruchamia ponownie - jeśli tak to powyłączaj wszelkie opcje związane z WakeOnLan.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Sprawdzałem na zasilaczu kolegi jego komp działa normalnie, a komputer wyłącza się całkowicie i po sekundzie uruchamia się samoczynnie

 

Odłączałem już wszystko od płyty głównej łącznie z dyskiem i napędem DVD, a bateryjka o BIOS jest nowa i ciągle ta sama sytuacja.

 

Co może być jeszcze przyczyną ?