Po wymianie karty graficznej - czarny ekran

Od razu sory za to, że prawdopodobnie zły dział ale nie znalazłem odpowiedniego.

 

Witam. W moim pc dotychczas była karta graficzna Nvidia GeForce FX 5500 128mb. Znalazłem w piwnicy kartę GeForce 6200 256mb. Postanowiłem więc wymienić na lepszą. Oczywiście obie karty są na AGP.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.  

Okej

Na pewno to nie sterowniki, wydaje mi się, że to karta jest uszkodzona. Sprawdź na innym komputerze.

Karta powinna wyświetlić obraz bez sterowników. 

 

Podłącz kabel od monitora pod inne wyjście na karcie jeśli je posiada. Zrób też reset biosu poprzez wyjęcie baterii na płycie głównej.

Chyba faktyczne karta zepsuta. Po resecie biosu to samo. Karta nie ma innego wyjścia pod które mógłbym podłączyć monitor, nie mam też gdzie sprawdzić bo w innych komputerach mam pci

Aby całkowicie wykluczyć system i sterowniki, wystarczy wypiąć dysk systemowy z płyty i masz mieć wtedy na nowej karcie obraz i możesz wejść do biosu.

Właśnie to zrobiłem, i nadal zero reakcji monitora… Czyli karta uwalona

Czyli wygląda, że karta kosz.