Po wymianie procesora nie można oglądać filmów!

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum! Bardzo proszę o poradę,pomoc,mianowicie problem ujawnił się po wymianie procesora z Sempron 1.8 3200 na Athlon x2 5600 64bit. Wszystko po wymianie sprawuje się dobrze za wyjątkiem odtwarzania na stronie tvnplayer,często korzystam z tej strony do oglądania przedpremierowych odcinków seriali i nie tylko,po wymianie procka na wyżej wymieniony programy czy seriale nie odtwarzają się?!Przed wymianą nie było najmniejszych problemów,zadziwiające jest to że z żadną inną stroną nie mam problemów,nie wiem co jest tego przyczyną i gdzie jest problem …?!

Jeśli to tylko możliwe proszę uprzejmie o pomoc!

A masz zainstalowany silverlight?Teraz oglądam w IE9 i potrzebny jest silverlight.Jaka przeglądarka i system?

Tak mam go zainstalowanego! Windows XP,przeglądarka Google chrome! Zauważyłem że nie chodzą też filmy i programy na Onet VOD,zapewne jest to powiązane z tym samym błędem…?! Przeinstalowałem ponownie przeglądarkę, zdefiniowałem silverlighta aby się sam aktualizował,ale nie pomogło!

Sprawdz moze takie cos :

Instalacja sterownikow chipsetu ,

lub sprawdz moze najglupsza metode , przywracanie systemu do dnia gdy dzialalo wszystko :stuck_out_tongue_winking_eye: