Po wypaleniu windowsa 10 nie startuje na komputerze

Mam taki problem wypaliłem wersje 64 bitową windowsa 10 angielską i jak na komputerze próbuje ją uruchomić przez startowanie czyli uruchamianie najpierw płytki w biosie, a nie systemu operacyjnego to długo czeka i potem uruchamia system operacyjny system operacyjny to jest vista 32 bitowa jak włożyłem ta płytkę do laptopa na którym jest linux to jak by się wogóle nie wypaliła płytka jest komunikat, że płyta DVD-R jest pusta, a w viscie widzi ją tylko nie może uruchomić jest komunikat

is not a valid Win 32 applikacion

Czyli to może oznaczać, że wszytko jest na tej płycie 64 bitowe na tym komputerze gdzie próbowałem zainstalować windowsa 10 jest procesor według mnie 64 bitowy intel core Dou CPU E4500 2.20 Ghz dwu rdzeniowy, mam takie pytanie jak bym ściągnął 32 bitowego windowsa 10 to coś by pomogło ? Ściągałem go z tej strony http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso.

Wypal ISO na markowym nośniku na najwolniejszych obrotach lub przygotuj bootowalnego pena oczywiście jak mobo ma możliwość bootowania z pena. Ustaw first boot na pena/dvd i tyle.