Po wyszkukaniu w Google powraca do głównej strony


(Gateway49) #1

Witam,

od jakiegoś czasu mam taki problem z wyszukiwarką Google. Po wyszukaniu danej frazy i kliknięciu na link przenosi mnie na stronę główną Google. Czy ktoś wie o co chodzi?

Pozdrawiam.


(lazikar) #2

bazzz , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Andrzejswit) #3

A jaką masz przeglądarke? Jak Firefox 4 to na górze koło wpisywania linku jest takie coś "Google". Tam wpisz i zobacz, czy też cię wywali.

Jak Google Chrome - zapytanie wpisz tam gdzie link i enter. Przeniesie cię na Google z zapytaniem wpisanym w link.


(Gateway49) #4

Mam Firefoxa. Wpisałem obok ale też nie pomaga. Kiedy chce otworzyc jakąś stronę to przełącza się na jakieś dziwne linki i z powrotem do google.


(ra-v) #5

Zacznij od wyczyszczenia pamięci podręcznej i historii przeglądarki.


(Gateway49) #6

Wyczyściłem ale niestety nie pomogło...


(Kpc21) #7

Masz router czy modem?

Podłącz inny komputer do tego samego łącza albo uruchom na swoim komputerze inny system operacyjny (np. jakiś Linux typu Live-CD - uruchamiany bezpośrednio z płyty bądź pendrive). I napisz czy tam problem też występuje.


(Gateway49) #8

Mam router.

Nie mam za bardzo takiej możliwości. Mogę dodać, że czasem zamiast do Google przekierowuje mnie na jakieś strony z konkursami itp. a czasem wyskakuje komunikat Błąd kodowania zawartości. Czy przeinstalowanie systemy pomoże?


(Kpc21) #9

Ściągnij jakąś dystrybucję Linuksa w wersji Live-CD, wypal na płytce (ew. wrzuć na pendrive programem Unetbootin), uruchom komputer z tej płyty/pendrive.

Zależy, czy problem leży po stronie systemu (wirusy), czy po stronie łącza, ew. routera (mało prawdopodobne ale możliwe).