Po zainstalowaniu KAV net nie chodzi

Odinstalowałem Avire bo po każdym starcie systemu pojawia mi się komunikat,że komputer moze być zagrożony,chociaż Avira była aktywna.Zainstalowałem więc Kaspersky AnyVirus 2009.I po tym wszystkim pojawił się problem z Firefoxem.Załączam FF i zadna strona się nie ładuje.Drugi raz jak chcę załączyć pojawia się komunikat "Program Firefox został juz uruchomiony ale nie odpowiada.Aby otworzyc nowe okno,należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie komputer"

Podobny problem miałem również z NOD-em.Zainstalowałem ponownie AVIRĘ i wszystko chodzi jak trzeba.Czy ktoś moze mi wytłumaczyć o co tu chodzi?

używasz samych antywirusów czy internet security ??

Jeśli internet security byc może przeglądarka jest na liście blokowanych programów?

Samych Antyvirusów.Oprócz antywirusa mam Outpost fierwal pro 2009

I w Outpost fierwal pro 2009 przeglądarka jest na liscie programów mających dostęp do neta, znaczy nie ma byc blokowana?

Sprawdź w ustawieniach czy po prostu nie ma włączonej blokady Firefoxa. Ja mam Kaspera i wszystko śmiga, chociaż nie ustawiałem nic w ustawieniach od początku, to może firewall blokuje…

Firewall nie blokuje,bo przy avirze wszystko chodzi.Kasperskyego nie ustawiałem wogóle i od początku blokował Firefoxa,Operę.Taki przypadek miałem również z NOD-em.Może te antyviry się gryzą z Outpost-em?Chociaż jak wyłączyłem firewalla to też net nie chodził.