Po zainstalowaniu mobilnego GG i nieużywania go tak będzie?


(Ertam494) #1

Witajcie,mam takie pytanie.

Gdy zainstaluje mobilne GG i nie będę korzystał z niego przez 14 dni, to będę musiał już płacić czy nie?

Chodzi mi o czy ta wersja testowa mija nawet po niekorzystaniu z komunikatora?


(Radekskl) #2

Zdaje się, że możesz korzystać przez 14dni od pierwszego zalogowania(nie samej instalacji), przy czym nalicza czas nawet jeśli nie korzystasz.

//Z ich strony wynika, że jest to 7 dni, kiedyś było 14.


(Speedyola) #3

a jaki masz system operacyjny w telefonie? to smartphone? są bardzo dobre alternatywne programy do obsługi gg na komórce i do tego za darmo


(Ertam494) #4

Jak włączyć

  • Po 14 dniowym okresie próbnym aplikację można aktywować na 7 lub 30 dni.

Mój telefon to LG KP501, korzystam z Mobilnego GG, ponieważ nie płace za transfer danych :P(Sieć Orange)

A mi nie jest szkoda 1.23zł za tydzień :smiley:


(Speedyola) #5

Ja mam teraz htc desire na androidzie i do gg używam ostatnio vCommunicator. Za darmo i spisuje się całkiem nieźle.

Kiedyś mając jeszcze nokie n70 używałam jakiejś alternatywy darmowej w javie też za darmo a nie ustępowała specjalnie tej aplikacji gg więc poszukaj dobrze a na pewno znajdziesz :slight_smile:


(ra-v) #6

to są ceny netto

Na Symbiana jest Palringo albo Inspiro. 9zł za 90 dni to przegięcie. Ja kupuję za 9zł brutto 200MB i starcza spokojnie na miesiąc wraz z pocztą i netem a na GG i trochę internetu starczył by pakiet 2 albo 3zł brutto za miesiąc.


(ra-v) #7

Z konta ucieka 11.07 PLN:). Czyli u mnie 200MB na miesiąc + 10 minut rozmów do wszystkich:) A porównując to do optymalnego pakietu czyli 25MB to różnica ponad pół-godzinnej rozmowy do wszystkich sieci.


(ra-v) #8

Ja kupuje 200MB ale nie wchodze na GG przez neta tylko wykorzystuję 1-10MB na neta a reszta na inne niecne rzeczy - Google Maps, Internet, Palringo, Mail itp:) 25MB spokojnie starczy na program obsługujący GG.

No i pakiety zależą również od sieci w jakiej się jest.


(Speedyola) #9

Play wyszedł z niezłą iniciatywą w zakresie pakietów 1gb dopinanych do popularnych abonamentów w standardzie. Koniec z problemami przekraczania pakietu :smiley: A ta wersja z android marketu Gadu Gadu jest za darmo czy trzeba bulić?


(ra-v) #10

Na karcie jets za 25PLN - więc luzik.

Wg tego co piszą to jest za darmo.


(Speedyola) #11

dobry krok z tym, że GG wreszcie jest za darmo. Po ich wynikach giełdowych widać, że mają problemy i kierunek darmoidyzacja to chyba ostatnia deska ratunku, żeby ten trend choć zamortyzować. Bo dawnej świetności tego programu to już nie wróżę. Choć może jakoś swoich użytkowników jeszcze zaskoczą


(ra-v) #12

ale gdzie to jest napisane że jest darmowy? na stronie GG widzę że trzeba za usługę dodatkowo płacić w przeciwieństwie do darmowych I pewniejszych komunikatorów, które korzystają z b.tanich pakietów internetowych.