Po zainstalowaniu SP3 internet nie działa

Po zainstalowaniu SP3 internet cały czas pobiera adres sieciowy?

Tak jak wyżej napisałem po zainstalowaniu sp3 internet cały czas pobiera adres sieciowy i po chwili pisze kabel sieciowy jest odłączony? Dodam że jak wejdę w połączenie lokalne i tam w obsługę to tam wszystko jest 0.0.0.0 i adres IP jest nieprawidłowy. Nie wiem dlaczego to się dzieje i zawsze jak zainstaluje sp3 to tak jest ;/ Do internetu łącze się za pomocą routera Edimax AR-7084A. Proszę o pomoc jak mogę to naprawić :slight_smile:

PS. Karta sieciowa zintegrowana Nvidia nForce MCP Networking Adapter

Sam jeszcze się nie zdecydowałem na SP3 ale z materiałów wynika że instaluje on w systemie dwie modyfikacje.

-Black Hole Router-domyślnie włączony.Ma nas chronić przed wykradaniem sygnału radiowego.

-Network Access Protection- i tu nawet nie wiem jak to skomentować bo ta … ma sprawdzać czy komputer jest

czysty i czy jego stan pozwala na połączenie z internetem.Bez komentarza.

Nie mam pojęcia gdzie to można znaleźć,ale jeśli tak jest to może być przyczyną kłopotów.

Pozdrawiam

To jak można to naprawić i da się to naprawić? :-o

Może ci za dużo nie pomoge, ale przynajmniej doradzę. Ja miałem SP3 z 3 miesiące temu zainstalowałem i na drugi dzien już robiłem format. Masa programów mi na nim nie działała od PS po GG ( czasami sie wyłączało ) ogólnie sp3 wg mnie to /cenzura/, najlepszy chyba z XP był sp2 ( aktualnie mam viste ultimate ) wiec jak mozesz to ja bym jak miał wybierać z XP to wziąłbym sp2.

Naprawić można odinstalowując SP3.

Może jest ktoś na forum kto ma XP SP3 i może wie gdzie schowane są te dwie modyfikacje.

Słabo znam angielski, z tego co wyczytałem są one domyślnie włączone ale nie mogę tego sprawdzić.

Nie mam SP3.Popieram randrzejsa.

Pozdrawiam

Miałem niedawno ten sam problem. Po zainstalowaniu SP3. Zadzwoniłem do mojego dostawcy internetu i powiedziałem, że mi net nie działa. On powiedział, że wie o co chodzi i polecił mi od nowa skonfigurować połączenie sieciowe podanymi przez niego danymi. Zrobiłem tak jak mi powiedział i internet już działa. Ponadto działa lepiej a emule nie ma już opaski na oczach xD. Radzę więc skontakować się z Twoim dostawcą internetu.

Ja mam neo to do nich zadzwonić?

Nie zaszkodzi opisać problem konsultantowi :slight_smile:

0 800 102 102