Po zainstalowaniu spybota strona www nie działa

Zainstalowałem spybota, założyłem ochrone i wszystko git:) Ale jeden mały problem się stworzył. Zaczęła mi się nie otwierać pewna strona :confused: Błąd standardowy tak jakby nie było połączenia (inne strony działają!). Spytałem się kolegi czy u niego ta strona chodzi, odpowiedział, że tak.

Po pewnym czasie formatowałem komputer. Wszedłem znowu na strone - działała.

Dzisiaj zainstalowałem znowu spybota - strona przestała działać. Odinstalowałem go więc bo sądze, że to wina tego własnie programu bo tuż przed jego instalacją strona działała poprawnie.

No ale niestyety - po dezinstalacji spybota strona nadal nie działa :confused:

Wyłączyłem wszystkie inne antyviry itp sądząć, że to może one blokują (trzeba zauwazyć, że strona może być brana za niebiezpieczną bo są na niej programy do ściągnięcia mające na celu monitorowania domowników:/).

Jak mogę znowu na tą strone wejść?:frowning: Może trzeba coś w rejestrze zmienić bo spybot przy instalacji dodawał kilka kluczy do niego. Prosze o jakiś program do tego, albo inne rozwiązanie :frowning:

STRONA DZIAŁA! Błąd występuje tylko u mnie :frowning:

PS - Mam Windows VISTA

jaka to strona? Widocznie znajduje się na liście stron spyware/ads/trojany lub podobnych. Wejdz w SpyBot i Ochrona i kliknij na górze na pasku Undo :wink:

Spybot blokuje dostep do niektorych stron, ktore uznaje za niebezpieczne. Wpisuje adresy tych stron w pliku Hosts, ktory znajduje sie (W Windows XP) w C:\WINDOWS\system32\drivers\etc. Musisz otworzyc ten plik np. w notatniku i usunac adres tej strony, a nastepnie zapisac plik.

Hmm

No niby pomogło ale mam kolejny problem :frowning:

firefox (bo explorer już działa poprawnie)

nie ładuje mi obrazków z tej strony :-/