Po zakupie na Allegro nie dołączono mi punktów Payback

Witam.

Ostatnio kupiłam przedmiot metodą Kup Teraz na Allegro. Transakcja się powiodła, towar otrzymałam, a punktów a Payback jak nie miałam, tak nie mam (właśnie mija 1,5 tygodnia).

 

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, mogę to gdzieś zgłosić? Dodam tylko, że to drugi zakup z dołączonym programem payback. Po pierwszym zakupie na Allegro mam jeszcze zamrożone punkty (okres 60 dni), ale zostały dodane. Teraz po drugiej punktów nie mam wcale.

 

Czy kogoś spotkała podobna sytuacja :?:

Proszę o pomoc. 

W opcjach płatności zaznaczyłaś, że chcesz przyznanie punktów payback za tą transakcje?

 

Zobacz jeszcze w informacji Payback http://poznaj.allegro.pl/payback/ czy nie kupiłaś czegoś za co punkty nie są naliczane.

Oczywiście, zaznaczyłam. Na podanej stronie sprawdziłam i wychodzi na to, że kupiłam przedmiot w kategorii, która nie jest wymieniona na liście niepunktowanych. Tak więc punkty powinny być mi przyznane.

Jak mogę się odwołać?

Nie zawsze punkty pojawiają się w historii od razu (nawet jako zablokowane).

Jeżeli po ustalonym czasie (w zależności od sklepu) punktów nadal nie naliczy, to wtedy można napisać do Payback lub do sklepu (do kogo napisać zależy od miejsca zakupu).

Jest to niewygodne - trzeba by pamiętać, zapisywać sobie ile powinno być punktów i skąd. Ale niestety zazwyczaj dopóki nie upłynie termin, to nie przyjmą reklamacji.