Po zalogowaniu na konto Google nie można korzystać z YouTube

Po zalogowaniu na konto Google nie można korzystać z YouTube. Po wejściu na stronę YouTube wyskakuje komunikat: „Ups! Coś poszło nie tak. To konto nie może jeszcze korzystać z YouTube.” Po zalogowaniu na konto Google i przejściu do sekcji „Dane i personalizacja” ➔ „Usuń usługę lub swoje konto” ➔ " Usuwanie usługi Google" brak na liście usługi „YouTube” dostępna jest tylko usługa „Gmail”. Bardzo proszę o pomoc, jak włączyć usługę YouTube dla konta Google? A jak nie da rady samemu jej włączyć to jak można się skontaktować z Google żeby włączyło mi tę usługę.

.

Jesteś niepełnoletni ?

Tak

No to masz swoją odpowiedź.
W związku z nowym regulaminem, który widocznie zaakceptowałeś, osoby niepełnoletnie mają wyłączone większość funkcji Google, w tym YouTube.

Jestem pełnoletni, przepraszam źle przeczytałem. Proszę o pomoc, z góry dziękuję

Zmień w ustawieniach datę urodzenia byś według niej miał 18 lat.

Date urodzenia mam od lat ustawioną na 86 r.

Może cie an YT Google zbanowało z jakiegoś powodu.

O paru lat zgodnie ze zmianą unijnych przepisów google rozpoczęło weryfikacje wieku użytkowników.
https://support.google.com/accounts/answer/1333913?hl=pl#zippy=

Nie jestem zbanowany, konta kanałów i moje kanały działają nie działa tylko usługa YouTube. Po zalogowaniu na konto Google i przejściu do sekcji „Dane i personalizacja” ➔ „Usuń usługę lub swoje konto” ➔ " Usuwanie usługi Google" brak na liście usługi „YouTube” dostępna jest tylko usługa „Gmail”. To wyglada jak bym miał usuniętą usługę YouTube a skoro tak to jak ją z powrotem włączyć? Bardzo proszę o pomoc :sob::sob::sob:

1 polubienie

Masz opcję napisania do pomocy technicznej Google?

Gdzie szukać takiej opcji?

https://support.google.com/a/answer/6304948

Przeczytaj uważnie.
W twoim przypadku to wygląda to tak jakbyś miał konto Google Workspace i poprzez niego usunął usługę. Tylko że to konto jest płatne. Ale ma 14 dniową wersje próbną. Nie robiłeś coś z tym?

Dziękuję za próbę pomocy. Niestety nie mam konta Google Workspace tylko zwykłe bezpłatne i nie mam „Konsoli administracyjnej Google” A usługa YouTube wygląda na usuniętą przez co nie mam dostępu do YouTube i do konta kanału na YouTube pomimo iż nadal istnieje i jest aktywne :sob::sob::sob:

A próbowałeś zalogować się do You Tube bezpośrednio z przeglądarki.
Zamiast najpierw na konto Google…

A jak masz w about:config
plugins.rewrite_youtube_embeds

Może cię schackowali a kanał przepieli na zupełnie inny e-mail np. konto Google oparte o pocztę mail.ru / yandex.ru.

A wpis rewrite jest pod bardzo stary mechanizm osadzania filmów:

Niby w takim Firefox 46 nie chciało wideo odtworzyć się w HTML5.

Tylko z tego co znam to jest to jedyną mozliwość by usunąć lub przywrócić usługę YouTube oprócz weryfikacji wieku ale ta ma 14 dniowy limit i dotyczy konta głównego czyli konta google
P.S.

Zakładam że ta wiedza iż ono istnieje jest poprzez inne konto google?

Przecież YT nie ma login walla z prawdziwego zdarzenia. Pop-up „zalogowani mają się lepiej” to atrapa.