Po zalogowaniu system się "zamraża"

Witam,

Krótko i zwięźle,po zalogowaniu się do jakiego kolwiek* konta,komputer się zawiesza,pozostaje tylko reset.

Po zalogowaniu a zawieszeniu jest 15 sek,kiedy komputer działa normalnie,a potem zwiecha.

Tryb awaryjny działa

Pozdrawiam,

PS Windows XP

Po pierwsze Start/cmd/msconfig/zakładka uruchamianie, odznacz niepotrzebne rzeczy.

Coś ostatnio instalowałeś? Jakiś program, sterowniki? Podkręcałeś pc? Wymieniałeś podzespoły?

Zresetuj ustawienia BIOS’a do domyślnych [safe Defaults].

Myślę, że najbardziej prawdopodobne to że jakiś sterownik “gryzie” się z drugim i zawiesza system.

Win+Pause/sprzęt/menadżer urządzeń/widok/pokaż ukryte urządzenia i zobacz czy nie masz konfliktów, wykrzykników itp a liście.

Spróbuj na razie to, jak by nie pomogło to pomyślimy jeszcze:)

Spróbuj przywracania systemu…

Ja miałem identyczny problem po instalacji Avasta 5. Niestety musiałem z niego zrezygnować, bo nie udało mi się rozwiązać tego problemu.

Z PW:

Siema,

W menedżerze urządzeń mam wykrzyknik przy "Urządzenie modemowe na magistrali HD Audio"

Myślę że to on się gryzie z innym,jak go usunąć,albo coś z tym zrobić?

Pokaż screen gdzie dokładnie w menadżerze urządzeń to się znajduje (w jakiej gałęzi). Spróbuj prawym myszy na niego>właściwości, zakładka sterownik i aktualizuj sterownik. Może sam znajdzie (chociaż w to wątpię i pewnie ręcznie trzeba będzie go poszukać):slight_smile: Jak nie znajdzie to w tej zakładce sterownik masz ‘Szczegóły sterownika’ to podaj pełne ścieżki z nazwą sterownika.


PS. Powiedz co zrobiłeś do tej pory, ustawiłeś bios na ustawienia domyślne?

Juz naprawiłem sam problem,dzięki

Mógłbyś napisać jak? Może u mnie też pomoże.