Po zamknięciu systemu on sam się uruchamia

Posiadam system operacyjny widows7 x64 Od pewnego czasu mam problem z zamknięciem systemu a mianowicie gdy go wyłączam on po chwili sam się uruchamia tak jak bym go restartował.Nie ma to nic związane z przypisywaniem klawiszy itd. Było dobrze od razu jest nie dobrze. Muszę wspomnieć że przy wyłączaniu komputera gdy on ponownie zaczyna startować i wcisnę klawisz na komputerze do wyłączenia to się wyłączy.Jeszcze jedna sprawa gdy wyjmę wtyczkę z routera od internetu czyli LAN to normalnie mogę wyłączyć komputer czyli START i ZAMKNIJ i wszystko gra system się zamyka to dziwne zjawisko internet mam z UPC i co dziwne mój kolega ma ten sam problem.Po odłączałem wszystkie urządzenia z kompa i nadal system nie daje się zamknąć przywracałem ustawienia biosu , reset biosu przez wyjęcie baterii i przez zworki nadal to samo ustawienia są wszystkie ok tak jak powinny być,więc co jest nie tak? Dziwi mnie to że jak wypnę wtyczkę od neta to system daje się zamknąć.Proszę o pomoc co mam z tym fantem zrobić,a zapomniałem zasilacz jest ok pomiary wskazują odpowiednie napięcie.Jeszcze raz proszę o pomoc.

Nie masz przypadkiem w bios’ie włączonego “wake on lan”? Powinno się to znajdować w opcjach zasilania “Power Management Setup”.

Tak to u mnie wygląda nie wiem czy tak powinno być pokażę to na skrenie

2b6ec7254185421.jpg

Wejdź w “Wakeup Event Setup” i zobacz, czy któraś z obecnych tam opcji nie jest na Enabled, w szczególności chodzi o:

-Resume By PCI Device (PME#)

-Resume By PCI-E Device

-Resume By PCI Device (PME#)

-Resume By PCI-E Device

ustawiłem na Disable i niestety nadal to samu system się nie zamyka może jakaś inna podpowiedź.

Siemka, Maniek. Pobierz CCleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html Po zainstalowaniu wejdź w Narzędzia a następnie Autostart.

Zobacz, co tam się Tobie uruchamia, i powyłączaj. Dodatkowo kliknij Rejestr a następnie Skanuj aby znaleźć problemy, po prawej będziesz miał przycisk Napraw zaznaczone problemy.

Dodatkowo wejdź w Cleaner i kliknij Uruchom Cleaner. - Poza tym, jeśli to się dzieje tylko przy włączonym internecie, to stawiał bym na trojana.

Wejdź w menedżera zadań Windows, i zobacz, co się tam uruchamia, ale najpierw użyj CCleaner, jak Ci napisałem wcześniej.