Po zawiśnięciu systemu zniknęły pliki muzyczne od M do Z

Witam:)

Mój problem polega na tym że: ściągałem z neta mp3 na imprezę, zapisywałem do konkretnego folderu, i niby wszystko jest ok, tylko że po tym jak komp mi się powiesił i po zrobionym resecie zostały mi tylko te, których nazwa zaczyna się od A do M, reszta poszła jak psu w ******… Co się jednak okazuje w menadżerze pobierania (Mozilla) otwierając bezpośrednio z niego sciagniete pliki one nadal są na kompie, a nawet w tym folderze do którego je zapisywałem… :?: Próbowałem zabawy z ukrytymi plikami, jednak bez rezultatów, niby są, jednak ich nie ma… Problem przerósł moją wiedzę na temat komputrów, więc pytam, Co jest do cholery? Może ma ktoś pomysła co z tym fanten zrobić?

Dorzucam screeny:

99_1265384871_thumb.jpg

100_1265384893_thumb.jpg

Pozdrawiam:)

__________________________________

Daruj sobie kolego skróty w rodzaju wykropkowanych :? - możesz nabawić się “żółtaczki” - ta znika po miesiącu…

Agaton

wolek14 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.