Po zerowaniu dysku nie można zainstalować Win7

Witam!

Mam problem z moim dyskiem i szczerze kończą mi się pomysły co może być nie tak. Otóż zdecydowałem się na wyzerowanie mojego dysku oraz remapowanie za pomocą programu MHDD. Teraz, kiedy chcę postawić system Windows 7, gdy pliki z płyty zostaną wczytane, natychmiast uruchamia się BSOD z kodem błędu 0x00000050 i notką u góry: Page_Fault_In_Non-Paged_Area. Pomoc Microsoftu przewiduje jednak rozwiązania dla tego problemu tylko w przypadku postawionego systemu. Płyta z Windowsem oczywiście legalna. Postanowiłem też sprawdzić czy komputer wczyta mi płytę z Windowsem XP. Ta rusza bez problemu i udało mi się założyć nawet partycję na moim dysku, jednak po restarcie i włożeniu ponownie płyty z Windowsem 7 historia się powtarza. Macie może jakieś pomysły? :slight_smile: z góry dziękuję za każdą odpowiedź!

Pozdrawiam!

Dodane 12.06.2013 (Śr) 20:35

OK. Temat do zamknięcia. Dziwny błąd i nie sądziłem że rozwiązanie będzie tak (głupio) banalne. Gdyby ktoś miał ten problem, mi się udało go naprawić wyciągając na czas instalacji systemu 2 z 4 kości pamięci ram.

Pozdrawiam!

-…ale to może świadczyć o uszkodzeniu kości RAM…