Po złożeniu komputera problem z jego włączeniem

Cześć!

Mianowicie, zamówiłem części z osobna do komputera by go złożyć takie jak:
Płyta: H61M-GE
Kości RAM - 2x 4gb - HYNIX ddr3
Procesor: INTEL Core i5 3470https://www.elektroda.pl/rtvforum/posting.php?mode=newtopic&f=60#
Karta Graficzna: GTX 750ti
Zasilacz miałem swój z poprzedniego komputera - Chieftec CFT-600-14CS (600W) oraz stary dysk który myślę że tu jest mało ważny.

Opis problemu:

Wszystko poskładałem do ‘kupy’ i zabieram się do włączenia nagle słyszę 4 piknięcia biosu. Monitor nie reaguje, jest tak jakby w stanie spoczynku zaś sam komputer jest włączony. Wszedłem na internet, poczytałem o sygnałach BIOSu - dowiedziałem się że może być to problem z baterią na płycie, także przełożyłem starą baterię z poprzedniego komputera, problem pojawił się znowu. Następnie zresetowałem BIOS, dalej bez zmian. Wyciągnąłem kości RAM, przełożyłem do innego slotu, dalej nic. Próbowałem również odpalić z wyciągniętą kartą graficzną, ciągle ten sam problem.

Generalnie sam komputer dziwnie się odpala, po naciśnięciu guzika POWER - komputer tak jakby reaguje, włącza się na ułamek sekundy i nagle się wyłącza. Po ponownej próbie uruchomienia czasami się włączy, czasami nie. Zazwyczaj odpala dopiero po 2-4 próbie, nie mam pojęcia czym może być to spowodowane i czy ma jakiś wpływ.

(Jest też jedna rzecz której nie jestem do końca pewien, podczas składania komputera zauważyłem że kabel od zasilacza ma tylko wejście 4 PIN zaś ten na płycie głównej 8 PIN. Poczytałem o tym na internecie i zrozumiałem, tak mi sie wydaje że nie robi to większego problemu więc podłączyłem 4 pin do 8 pin także 4 są nie podłączone)

Jakieś pomysły, sugestie? Bo nie mam pojęcia jakie kroki dalej podejmować - już bym odpuścił, poszedł do serwisu lecz mamy dzisiaj sobote, jutro niedzielę i tak dalej.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Tu podejrzewają RAM

Tu opis Beep’ów
4 short beeps Real Time Clock malfunction
A tu pomoc

Tak ale problem nie jest w obu przypadkach do końca rozwiązany. Ten drugi to chyba inna sprawa bo napisał że te cztery sygnały rozkładają się na około 30 sekund, u mnie to bardziej trwa maks 3-4 sekundy.

Okej jakby pogdybać z RAM - może być to wina starszego biosa? I jeżeli tak to jak go zaktualizować bez możliwości włączenia komputera, nie jest to możliwe prawda?

ASROCK BIOS

Niestety, nie w tym przypadku

Sprawdź z tylko jedną kością pamięci, przekładając z banku do banku.
Sprawdź dwie kości w jednokolorowych bankach.

Sprawdziłem chyba wszystko, poprzekładałem kość pamięci do wszystkich banków, poodpinałem każdy kabel pokolei. Najdziwniejsze jest to że gdy wyjąłem wszystkie kości pamięci z płyty głównej dalej były 4 dzwięki BIOSU, choć czytałem że gdy komputer nie odnotuje pamięci to wydaje je cały czas.

Może Płyta Główna