Po zmianie hasła do wifi laptop nie łączy się z siecią

Witam wszystkich serdecznie,mój problem polega na tym że kilka dni temu kupiłem laptopa,z windows 7 professional,normalnie łączył on się wtedy z moją siecią domową,dzisiaj postanowiłem zmienić hasło do wifi i po tej zmianie laptop przestał się łączyć z wifi, mój telefon normalnie się łączy po wpisaniu nowego hasła,zaś laptop cały czas ''pamięta ‘’ stare hasło i nawet po zmianie go w ustawienich sieci i ponownym wejściu w nie, znowu ustawione jest stare hasło.Typ zabezpieczeń i szyfrowania jest w laptopie i routerze taki sam. Przepraszam za chaotyczność ale ciężko to dokładnie wytłumaczyć,proszę o pomoc.Z góry dziękuję.

Piszę z pamięci, więc może się to trochę różnić.
Panel sterowania / sieć i udostępnianie / zarządzanie sieciami bezprzewodowymi. Tutaj powinieneś zaznaczyć swoją sieć i usunąć. Teraz przy próbie połączenia powinno zapytać cię o hasło zapamiętać.

1 polubienie

Zrobiłem tak jak powiedziałeś i wyskoczył komunikat ‘‘Niezgodność kluczy zabezpieczeń sieciowych’’ O co może chodzić?

Komputer automatycznie wykrył ustawienia sieci, czy ustawiałeś je ręcznie? Jesteś pewny że hasło wpisałeś prawidłowe? Dla pewności wpisz go sobie w notatniku skopiuj i wklej w pole wprowadzania jeśli to nie daje podglądu wpisywanego hasła.

1 polubienie

https://www.tp-link.com/pl/faq-281.html

Ustawienia włączyłem ręcznie patrząc na stronę konfiguracyjną routera tak samo hasło wpisałem,dzięki za pomoc,ale narazie po wróceniu do starego hasło laptop normalnie się połączył ,nie mam pojęcia dlaczego.

Pozwól systemowi automatycznie wykryć ustawienia sieci.