Po zmianie wyświetlacza,taśmy nadal biały wyświetlacz,SEw810

jak w temacie!

co jest z tym fonem,według was, postanowiłem zakupić wyświetlacz nowy orginalny do niego ,oraz nowa taśmę :-x dlatego że każdy mi doradzał że to może być wina wyświetlacza albo taśmy,więc zakupiłem,założyłem i nadal świeci na biało wyświetlacz :shock: czy zostaje soft? czy to serio może byc od soft-a przypominam wszystko w nim chodzi,można dzwonić,mp3-jki słychać,aparat robi fotki,można dzwonić,itp jednym słowem fon tylko świeci na biało,czy to coś jest ze softem?? POMOCY! !!

raczej nie soft… może coś zamontowałeś nie tak jak trzeba?

na 100% zamontowane tak jak trzeba!

możesz spróbować z softem no ale wątpie aby coś pomogło… możliwe też że coś na mobo telefonu padło no i to odpowiadało za np. LCD :wink:

ja bym ci radził sprzedać na allegro i napisać że prawdopodobnie taśma padła i po wymianie powinno działać :wink:

taak i wprowadzać sprzedającego w błąd przecież to zwykle oszustwo,spróbuj soft powinno zadziałać chyba ze jakieś spięcie masz na płycie glownej

dziwi mnie jedno… kiedy włączony jest ten fon /oczywiście rozebrany/ i jak włączę go, a dotykam palcem lekko tasiemkę od wyświetlacza ,/ która wchodzi w łącze w płytę główną itp/ to raz świeci na biało a raz w ogóle nie świeci i się nie włącza wyświetlacz,i najlepsze jest to, że jak nowy wyświetlacz podłączam i tak samo dotykam taśmę od wyświetlacza, to to samo mruga raz tak raz tak :shock: czyli według mnie coś by było z tym może łączem tzn wejściem co się podłącza taśmę z wyświetlaczem… kurcze a jak by to było do wymiany to jaki koszt i na pewno by to musiał specjalny serwis zrobić w lutować itp :?

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 21:25 został dopisany post przez alfa78

w to się nie bawię,bo sam jak bym był taki oszukany to… :x

alfa78 , najprawdopodobniej jest jakieś spięcie na mobo.

W takim wypadku tylko serwis lub allegro.

co to jest to mobo? czy to to gniazdko co taśma z wyświetlaczem podpięta jest właśnie w płycie głównej??