Po zmianie wyświetlacza,taśmy nadal biały wyświetlacz,SEw810

(Alfa1978) #1

jak w temacie!

co jest z tym fonem,,według was, postanowiłem zakupić wyświetlacz nowy orginalny do niego ,oraz nowa taśmę :-x dlatego że każdy mi doradzał że to może być wina wyświetlacza albo taśmy,więc zakupiłem,założyłem i nadal świeci na biało wyświetlacz :shock: czy zostaje soft? czy to serio może byc od soft-a przypominam wszystko w nim chodzi,można dzwonić,mp3-jki słychać,aparat robi fotki,można dzwonić,itp jednym słowem fon tylko świeci na biało,czy to coś jest ze softem?? POMOCY! !!

(klopas) #2

raczej nie soft... może coś zamontowałeś nie tak jak trzeba?

(Alfa1978) #3

na 100% zamontowane tak jak trzeba!

(klopas) #4

możesz spróbować z softem no ale wątpie aby coś pomogło... możliwe też że coś na mobo telefonu padło no i to odpowiadało za np. LCD :wink:

ja bym ci radził sprzedać na allegro i napisać że prawdopodobnie taśma padła i po wymianie powinno działać :wink:

(Maciejboss) #5

taak i wprowadzać sprzedającego w błąd przecież to zwykle oszustwo,spróbuj soft powinno zadziałać chyba ze jakieś spięcie masz na płycie glownej

(Alfa1978) #6

dziwi mnie jedno.. kiedy włączony jest ten fon /oczywiście rozebrany/ i jak włączę go, a dotykam palcem lekko tasiemkę od wyświetlacza ,/ która wchodzi w łącze w płytę główną itp/ to raz świeci na biało a raz w ogóle nie świeci i się nie włącza wyświetlacz,i najlepsze jest to, że jak nowy wyświetlacz podłączam i tak samo dotykam taśmę od wyświetlacza, to to samo mruga raz tak raz tak :shock: czyli według mnie coś by było z tym może łączem tzn wejściem co się podłącza taśmę z wyświetlaczem.. kurcze a jak by to było do wymiany to jaki koszt i na pewno by to musiał specjalny serwis zrobić w lutować itp :?

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 21:25 został dopisany post przez alfa78

w to się nie bawię,bo sam jak bym był taki oszukany to.. :x

(eyeti) #7

alfa78 , najprawdopodobniej jest jakieś spięcie na mobo.

W takim wypadku tylko serwis lub allegro.

(Alfa1978) #8

co to jest to mobo? czy to to gniazdko co taśma z wyświetlaczem podpięta jest właśnie w płycie głównej??