Pobieraczek znowu atakuje

znana strona www. pobieraczek wysyła listy ;

PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY

Szanowna Pani

Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pani zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pani roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pani z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług “Usenet” z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pani kary umownej w wysokości 265,41zł tytułem nie wywiązania się przez Panią z warunków zawartej umowy.

Olać to… było wałkowane pierdyliard razy :wink:

PS: co to ma wspólnego z oprogramowaniem i bezpieczeństwem? #-o

świetny artykuł jest w pc-format , na temat pobieraczka i plikostrady co robić…

ostatni nr z tune up i to nie jest reklama programu, tam jest naprawdę sensownie opisane,generalnie nie ma co się martwić

dzięki zobacze

:frowning: niema

Najlepiej olej taką wiadomość. A na miejscu portalu jakim jest pobieraczek to skończyła bym z tym okłamywaniem i straszeniem ludzi bo to daje marne efekty. Zbyt wielu ludzi już o tym wie i nie daje się tak szybko złapać na tym.

a w 2011 roku zapłaciłam 94.80 zł i teraz po 2 latach znowu mi przysłali do zapłaty 94,80 zł mam zapłaćic.

Bo to jest subskrycja na rok dlatego za drugi każą ci zapłacić. Jednym zdaniem: Olej ich, jak dostaniesz polecony z przedsądownym wezwaniem do zapłaty to wtedy możesz coś powoli dzialać, a dopóki ślą mejle to co najwyżej mogą je słac dalej. Najlepiej zablokuj ich adres.

ok :wink: dopiero jak sprawdza moje IP będą znać prawdziwy adres , bo podałem byle jaki :stuck_out_tongue:

Nawet jeśli mają twoje ip to co z tego? myślisz że twój isp udostępni im twoje dane adresowe tylko dlatego, że chcą? Nie ma takiej opcji, dopóki wyższe organy władzy nie zameldują się u twojego ISP po twój adres to śpij spokojnie.

Mi dzisiaj wysłali jeszcze coś takiego:

Zastanawiam się tylko, czy ktoś się domyślił, że podana przeze mnie ulica sezamkowa 33,8 nie istnieje, czy sprawdzili :stuck_out_tongue:

Hej,

ja dostałam dokładnie taki sam email.

Nie wiem co robić…

Oczywiście dane przy rejestracji też podałam inne:):slight_smile:

Jeśli ktoś zapłacil raz, niech drugi raz nie płaci.

Wklejam punkt z ich regulaminu:

,9. Umowa o świadczenie usług Usenet jest umową zawartą na czas określony i kończy się wraz z upływem terminu, na który został wykupiony

abonament. Usługobiorca, który chce nadal korzystać z usług Usenet ma prawo do zawarcia nowej umowy o świadczenie usług Usenet poprzez wykupienie kolejnego, dowolnego abonamentu na wskazany w nim okres. "

Skorzystać z forumowej szukajki i zapoznać się z tematami:

uwaga-nowe-zycie-pobieraczek-dubaju-t516028.html

podejrzany-mail-uiszczeniu-oplaty-wysokosci-t488229.html

Ten temat zamykam, bo w poprzednich wszystko zostało już powiedziane.

Dla pocieszenia:

[Pobieraczek.pl ma zapłacić 240 tys zł kary](http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13655444,Pobieraczek_pl_ma_zaplacic_240_tys zl_kary_ Dzialania.html)