Pobierania chronionego video ze strony

Witajcie,

Orientuje się ktoś z was czy istnieje jakiś program (lub stronka) do pobierania chronionych plików video ze stron? Internet Download Manager nie daje rady, a ja sam przeglądając źródło strony nie jestem w stanie odszyfrować właściwego linku do pliku video, bo nie są one zapisane np. z końcówką .flv czy .mp4
Chodzi o materiały dostępne na stronie Voyo.sk (to taki słowacki portal VOD, dostępny w wielu innych krajach słowiańskich i bałkańskich).
Do odtwarzania treści potrzebny jest VPN, co już załatwiłem, ale jako, że komputer odpalam raz na sto lat, wolałbym pobrać interesujące mnie programy, zapisać na pendrive’a i oglądać na tv (po przeprowadzce mój telewizor nie przechwytuje obrazu z iPada, więc iPad + telewizor nie jest dla mnie rozwiązaniem).
Gdyby ktoś miał chwilę czas u mógłby mi odpłatnie pomóc… :slight_smile: Pozdrawiam!

Żegnajcie.
Rozumiem, żeby Ktoś zarejestrował się i pomógł w pobraniu wielu filmów w okresie testowym/darmowym 14 dni. To nie jest takie vod pl, gdzie rzeczywiście są sposoby na pobieranie wielu filmów, nawet z 2 TB. No i co robić z taką subskrypcją, żeby pomoc miała sens? Nie wierzę, by ktoś tam miał konto i korzystał.

A ja zapytam: dlaczego iPad nie współpracuje z TV?

Nie mam pojęcia. Po prostu kiedy chcę udostępnić obraz ekranu z iPadu, nie wyszukuje mi mojego tv w pobliżu. Nawet apka telewizora (LG) na iPadzie go nie wyszukuje. Wcześniej wszystko działało, ale to było przed przeprowadzką.

Ja mam konto, więc mogę je udostępnić, żeby ktoś mógł zobaczyć jak to wygląda i podpowiedzieć, jak wygenerować linki, albo jakiego programu do ściągania użyć.
Da się na pewno, bo nowsze odcinki serialu, jaki mnie interesuje, są w sieci, ale starszych (na których ja utknąłem, bo nie mogłem ich znaleźć) nie ma.

Jeżeli aplikacja mobilna lub serwis VOD sam w sobie nie umożliwia pobierania, to robić tego nie powinieneś. Te odcinki, co są w sieci, to zapewne pirackie kopie na 99%.

Co do iPada, to tablet i TV połączony z tą samą siecią WI-FI?

Pewnie i te starsze są (odcinki).
Napisz jaki to serial a będzie wiadomo skąd je ściągnąć.
Do Internet Download Manager trzeba zapodać plik [master.m3u8], ale też marne szanse, żeby zadział, jeśli to „chronione” pliki…
Plik master.m3u8 - możesz uzyskać (jeśli będzie możliwość) wtyczką do Chrome

1 polubienie

Szukałem już po tytule, znalazłem tylko stronki, z których wcześniej korzystałem, ale teraz te odcinki na nich są bardzo słabej jakość (rozmazany, pikselujący obraz), bo kopiują odcinek który jest po prostu nagraniem ekranu z aplikacji Voyo (tzn. ktoś nagrał go odtwarzając na aplikacji).
Wcześniej korzystałem też z uloz.to , ale tam wrzuca ktoś też odcinki nagrane w taki sposób, chociaż zdarzają się pojedyncze w full HD, pobrane z Voyo.
No i serial jest słowacki, więc szanse znalezienia go i tak są małe, generalnie jedynie na stronkach .sk , chociaż znalazłem też na ok.ru, ale tam są te same słabej jakości odcinki i to dawno nieaktualizowane, a więc nie te, które mnie interesują (czyli od lutego 2021 do dziś).
Tytuł serialu to „Oteckovia”.

No to chyba raczej faktycznie trudno znaleźć w lepszej jakości niż te HD na uloz.to
Nie wiem, ale wydają się dobrej jakości…720p. ale jest ich „tylko” około 800 w HD - więc to chyba jakaś tylko część tej sagi…
Jeśli wpiszesz datę, to są według miesięcy, ale chyba nie wszystkie skoro nie możesz znaleźć…tutaj na przykład marzec 2021…ale faktycznie, to chyba serial, który emitowany jest codziennie przez tyle lat, to raczej musiałbyś „łowić” poszczególne odcinki z różnych źródeł…