Pobieranie aktualizacji 0

podczas pobierania aktualizacji nic sie nie dzieje -Pobieranie aktualizacji (całkowity rozmiar: 0 KB; ukończono: 0%) - update nie działa

proszę o pomoc

Cześć,

Problem występuje od początku czy pojawił się nagle?

Próbowałeś nieco dłużej poczekać?

Próbowałeś pobrać aktualizacje pojedyńczo?

problem pojawił się po ponownym zainstalowaniu windowsa, tak czekałem bardzo długo i nic , spróbuje teraz pojedynczo i napisze

Dodane 28.10.2013 (Pn) 18:37

pojedynczo się da ale nie bede pojedynczo ich aktualizował bo ich jest 80 a po każdej trzeba ponownie uruchamiać komputer ;/

Dodane 28.10.2013 (Pn) 18:46

dobra narazie nie trzeba go uruchamiać ponownie :slight_smile: thx

Dodane 28.10.2013 (Pn) 18:59

jednak po pobraniu dwóch trzech aktualizacji pojedynczo musze go uruchamiać ponownie ;/

jeśli to czysty system to pobranie/szukanie aktualizacji możne potrwać nawet kilkadziesiąt minut w skrajnych wypadkach. trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość.

no tak ale aktualizacje wyszukało lecz jak klikam zainstaluj to pisze “Pobieranie aktualizacji (całkowity rozmiar: 0 KB; ukończono: 0%)” i tak cały czas

Też tak nieraz mam, i to w niczym nie przeszkadza, jak przeczekasz dłużej od razu wskoczy napis: “przygotowanie do instalacji” błąd przy wyświetlaniu postępu pobierania plików się zdarza właśnie przy próbie aktualizacji wielu poprawek naraz… W Windows 7 też mi się to zdarzało, lekarstwem jest cierpliwość :).

I tak Jak kolega pisze czasem dużo cierpliwości, bo potrafi wisieć tak kilkadziesiąt minut ;).

Dokładnie u mnie też brak postępu przy pierwszej aktualizacji na czystym systemie, dopiero po ok. 30 min. pojawił się napis że ukończono 95%:slight_smile: także trzeba czekać…