Pobieranie animacji flash ze stron www

Szukam programu do pobierania animacji flash ze stron http://www.Fajnie by było ,gdyby mozna by go zapisać w formacie avi lub mpeg.

Złączono Posta : 05.10.2007 (Pią) 14:44

To z tą stroną to był mój błąd w pisaniu. Szukam programu do pobierania animacji flash ze stron www Fajnie by było ,gdyby mozna by go zapisać w formacie avi lub mpeg.

Pliki *.swf są zapisywane w Plikach Tymczasowych przeglądarki, ewentualnie można pogrzebać…

Z tego co zauważyłem to niektóre przeglądarki dają mozliwość zapisania takiego pliku w wybranym przez nas miejscu na dysku. Np. ja używam Maxthona i po najechaniu kursorem na animację pojawia się zielony “plus”, klikając na niego pojawiają się opcje i jest tam właśnie “Zachowaj jako…”.

Wydaje mi się, że takie opcje oferują akceleratory pobierania plików np. FlashGet (ale tego już nie jestem pewien)… A w googlach można poszukać konwerterów z *.swf do *.avi czy czego już tam sobie życzysz…

Chociaż pewnie istnieją łatwijsze sposoby, więc ja równiż bym poprosił o wypowiedzenie kogoś innego. :lol:

I nie bawiąc się w moderatora, chciałbym Ci powiedzieć, że jest na tym forum opcja “Zmień”.

Flash2X Flash Hunter to program zapisujący animacje Flash pochodzące ze stron internetowych. Aplikacja współpracuje z Microsoft Internet Explorer i właśnie przez tą przeglądarkę możemy pobierać oraz przeglądać pliki SWF.

http://www.instalki.pl/programy/download/dodatki_do_przegladarek/Flash2X_Flash_Hunter.php