Pobieranie dem na PlayStation 3


(Krzychuu) #1

Witam

Jak pobierać dema, trailery na PS3 ? Można to robić jakoś z menu konsoli? Jeśli tak to proszę o wyjaśnienie.. A i jeszcze jedna sprawa założyłem to konto w PlayStation Network, ale co ono daje? Jak narazie to mogę tylko chodzić jakimś gościem, przebierać go - coś jak w Simsach :F.


(Hashi) #2

Mając konto PS Network możesz korzystać ze sklepu PS Store - tam ściągasz dema i trailery (gier, filmów). Konto jest niezbędne do robienia zakupów (konto musi być na ten sam kraj co karta kredytowa/płatnicza), grania online i komunikowania się z innymi użytkowanikami sieci. Możesz założyć też konto dodatkowe na inny kraj (np. USA, GB, JP) - znacznie więcej aplikacji i dem do pobrania.

Ciekawa darmowa aplikacja to VidZone (dostępne na zagranicznych kontach) - program do odtwarzania darmowych teledysków, w ostanich dniach można też nabyć w promocyjnej cenie gre StardustHD (7 zł) - polecam, gra jest naprawde dobra.

Co do PS Home to usługa przypomina SIMS. Można np. wyjść i porozmawiać z kimś na wirtualnej ławce (np. przez bluetooth) lub zrobić zakupy w wirtualnym sklepie.