Pobieranie dużych plików

Witam,

czy jeśli chcę pobrać duży plik z internetu np. grę, która ma 50GB to muszę mieć transfer/ limit sieci powyżej 50 GB? Ja korzystam z cyfrowego polsatu i na miesiąc mam pakiet 30GB. Czy żeby pobrać taki duży plik to muszę mieć ten pakiet powyżej 50GB? Jeśli ktoś orientuje się w temacie to proszę o odpowiedź.

Wybacz, ale czego nie rozumiesz? Masz limit 30GB, chcesz pobrać 50 i pytasz się czy przekroczysz limit (gdybyś miał wątpliwości: 50 to więcej niż 30)? A może tak trochę logicznie pomyślisz?

No i co to robi w dziale Hosting i domeny? Przeczytałeś opisy działów przed założeniem tematu?

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/internet-warto-wiedziec-pakiet-nocny.cp

Jest limit i limit. Jeden założy zminimalizuje ci transfer i będziesz ściągać te pozostałe 20GB do następnego miesiąca, a drugi wyłączy zupełnie i będziesz musiał pobrać w następnym okresie rozliczeniowym.

Nie możesz pobrać tego pliku. Nawet z pakietem powyżej 50 GB niewiele ci tego limitu wtedy pozostanie na ewentualne pobrania innych plików.

 

Do pobierania plików generalnie odpowiednie są łącza stacjonarne, np. Neostrada. Łącza mobilne do tego się niezbyt nadają.

Jeśli serwer z którego pobierasz obsługuje wznawianie transferu, to wystarczy odpowiedni download manager. Ściągasz w danym okresie rozliczeniowym ile możesz i kontynuujesz w następnym.