Pobieranie filmów w 4K z platform Netflix, Amazon i HBO GO możliwe za pomocą

Ty mnie tymi swoimi morelami dosłownie zatykasz. Nie chce mi się komentować bo traci sens.

Po prostu nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy ogląda co popadnie, dla niektórych atrakcją jest to, że sobie pójdą do kina od czasu do czasu, zjedzą popcorn, posiedzą w sali i nie bawi ich oglądanie filmu w domu przed TV. A już w ogóle oglądanie 2 czy 3 raz. Te 30zł to jest argument zerowy, bo byle napój w kinie i pocorn kosztują zwykle więcej.

Jak dla kogoś 30 zł to 3 zł to nic nie mówię, ale jak mam za jedno obejrzenie w kinie wydać 30 zł i drugie 40 na popcorn i colę to trochę wydawanie kasy na marne bo kupisz w streamingu i oglądasz ile chcesz razy, a jak trochę zainwestujesz kasy to nawet bez 7.1 jak w kinie może być przyjemnie i na bank wygodniej w domu, a popcorn można sobie samemu zrobić, Cola w sklepie tez tańsza.

Przecież w biedronce masz piwo za 5zl, jak myślisz w jakim celu ludzie chodzą do restauracji i wydają po kilkaset zł? Dzisiaj wydałem 200zł na hotel, bo chciałem po imprezie mieć blisko miejsce, żeby się przespać, wytrzeźwieć i w spokoju zjeść śniadanie.
Wiesz czasami niektórych rzeczy nie przelicza się na opłaca, nie opłaca.

2 polubienia