Pobieranie filmów z silverlight'a i nie tylko najlepiej bez oglądania

Witam tak jak w temacie pobieranie filmów z silverlight’a i nie tylko najlepiej bez oglądania… chociaż jeśli będzie dobry program i będzie trzeba oglądać to też nie będzie źle… Znacie takie programy? Który najbardziej polecacie i dlaczego

Ściągnąłem Download Accelerator Manager lecz nawet z youtube nie mogę nim filmu ściągnąć

Pobierz przeglądarkę Maxthon (w wersji portable, czyli nie wymaga instalacji) i sprawdź, czy tam można pobierać filmiki korzystające z Silverlight do wyświetlania. Bo te z Flasha korzystające to pobiera bez problemu z różnych stron.

No nie. Wszystko z YouTube ogląda się na flashu. Można to wszystko oglądać też na html5, wystarczy taka wtyczka do firefoxa. Po co osobno pobierać w html, a osobno we flashu? Czy odtwarzacz obsługuje rozszerzenie filmu? Tak się pobiera filmy, jakie są, tylko, że można czasem pobierać w innych jakościach. Mżna mieć wtyczkę w firefoxie ant player, https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloader-player/ którym pobiera się to, co przez wtyczkę html5 odtwarza się w firefoxie. https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youtube-all-html5/?src=api a jak będzie się odtwarzało filmy we flashu, to też pobierze… to samo.

a co z silverlight? nie da się?

Silverlight pozwala na oglądanie różnych treści, zwłaszcza jako wtyczka do tv player, Jako player do oglądania video na komputerze, to jest nie za bardzo. Taki SMPlayer odtwarza wszystko, ma swoje kodeki, nawet wyszukiwarkę YouTube http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://smplayer.sourceforge.net/&prev=/search%3Fq%3Dsmplayer%26safe%3Doff%26hl%3Dpl Pobiera się na dysk, odtwarza własną filmotekę, albo z Youtube, jest sto razy lepszy od Windows Media Player, raz, że mniejszy, drugi raz, że nieawaryjny i jako domyślny, zżera mniej pamięci i zasobów. Z linków otwiera filmy, dobrze ustawialny.