Pobieranie filmów z youtube - nic nie działa

Witam, czy wam też żadna metoda nie działa na pobieranie filmików z youtube? Mi nie działa od jakiegoś czasu videodownloader jako wtyczka pod Fx i jeszcze taki program co instaluje sie na dysku :frowning: Jak więc teraz pobrać i jaka jest tego przyczyna? Pozdrawiam

a to legalne?

Oczywiscie że legalne :roll: A co tam ma być niby nielegalnego? Teledyski?

Takie rzeczy są zazwyczaj i tak usuwane przez samo youtube.

Tu masz programik do ściągania filmikow z youtube:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=60&id=1949

a żeby go odtworzyc ściągnij sobie z dobreprogramy odtwarzacz: FLVPlayer

Link w tej chwili nie działa :confused:

“The bandwidth or page view limit for this site has been exceeded.”

A sprawdzałeś może czy ten program TERAZ działa, jakoś na przestrzeni ostatnich dni? Używasz go? Bo ja szczerze mówiąc próbuje juz róznymi programami i metodami i nic nie działa, chyba youtube zablokowało możliwość sciągania :frowning: Totalny bezsens.

Złączono Posta : 10.09.2007 (Pon) 21:16

aha ten program już testowałem i też nie działa :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 10.09.2007 (Pon) 21:19

Ok działa ale w wersji 2.5, na forum jest mocno przestarzała, niedziałająca wersja

Tu masz idealny program do tego mi on działa :lol:

http://www.softpedia.com/get/Internet/Download-Managers/Youtube-Grabber.shtml

P.S Wklejasz link z youtube do tego programiku i ci pobiera i otwierasz przez ten program flv player tu link do programu:

dobreprogramy.pl/index.php?dz=19&t=24&id=1950

YouTube Video Downloader działa bo sam z niego korzystam wczoraj ściągałem więc działa

Videodownloader czy Youtube downloader? Bo jeśli ten drugi to:

Działa ale w wersji najnowszej (2.5 chyba). Ten co jest na vortalu to przestarzała, niedziałająca wersja (2.0.0). Tak mi się wydaje bo próbowałem jeszcze wersji 2.2 która nie działa.

Videodownloader jako wtyczka do Fx nie działa natomiast zupełnie…

Pewnie korzystasz z youtube.pl i dlatego Ci nie pobiera tam trzeba usunac w linku do filmu ,pl’’ a jezeli nie pomoze wklej link z angielskiej wersji youtube i po kłopocie 8)

Błagam pomóżcie :frowning: Jak pobieram, to wyskakuje mi okienku, że żeby kontynuować pobieranie, należy się zalogować na youtube. Dostosowałam się do danej instrukcji i nic! Normalnie się zalogowałm, a dalej nic się nie działo. Po wpisniu ponownie adresu z youtube znów to samo- należy się zalogować. I tak w koło Macieju :frowning: Co mam robić?