Pobieranie i instalcja Win8

Witam, więc tak: Dostałem od szkoły możliwość pobrania “Microsoft Windows 8 Professional 64-bit (English-Great Britain)”, przez ich program SecureDownloadManager. Przy próbie ściągnięcia Win8 ukazuje się problem że jest za mało miejsca na dysku tam gdzie wskazałem miejsce na pobranie. Jednak jest to pusta partycja ~100GB.

Wie ktoś jak rozwiązać mogę ten problem?

Wcześniej już próbowałem ściągać ten sam system ale ściągnięcie 2GB zajęło ok 12h i stanęło na 83% (na internecie 8Mbit). Więc dałem sobie spokój. Można jakoś przyśpieszyć ten proces? Zależy mi na tym aby zobaczyć Win8 “na żywo”.

Dosyć nie fortunna sytuacja z tym miejscem do pobrania. Nie wiem jak ją rozwiązać dlatego wypowiem się o drugiej części. To raczej jest coś od Microsoftu ponieważ ja na stałym łączu 60mbps pobierałem właśnie ten system blisko 40 minut. Z zatrzymaniem się pobierania u nich miałem styczność jakieś pół roku temu. Jednak przy kolejnej próbie ściągnięcia plików się udało bez żadnego problemu.

Marellion , zaprawdę powiadam, że szybciej będzie przez p2p i tylko podać oryginalny klucz…

Marellion , a jaki system plików masz na partycji na której chcesz to zapisać?

OK już wszystko pobrane i wypalone lecz podczas instalacji i wyboru partycji wyskakuje komunikat: "Windows cannot be installed to

this disk. The selected disk has an MBR partition table. On EFI systems, Windows can only be installed to GPT disks" Co to znaczy?

System plików to oczywiście NTFS

Wychodzi na to, że zamiast biosu masz wgrane UEFI, a więc musisz mieć tablicę GPT, zamiast MBR. Po szczegóły odyłam do googli.

http://www.partition-tool.com/resource/ … t-disk.htm